Selectie en YF / Junioren C Klasse 2 en 3
Den Haag (NED) 7 November 2021 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 7 November 2021
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lieke HOOGENDOORN | LB1 | NED | 43,16 | PR SB | |
2 | Amber van der MEIJDEN | LB1 | NED | 43,29 | ||
3 | Elanne de VRIES | LB1 | NED | 43,37 | SB | |
4 | Veerle van KOPPEN | LA1 | NED | 44,02 | ||
5 | Hilde HOUTZAGER | LA2 | NED | 44,63 | ||
6 | Emma NOZ | LB2 | NED | 44,86 | ||
7 | Blanche CARDINAL TREMBLAY | LB1 | CAN | 45,24 | ||
8 | Yiran van 't OOSTEN | LC2 | NED | 45,65 | PR SB | |
9 | Evi de RUIJTER | LC2 | NED | 45,70 | ||
10 | Féline van KLINK | LB2 | NED | 45,88 | PR SB | |
11 | June de BLOIS | LB2 | NED | 45,98 | SB | |
12 | Valerie AARTS | LB1 | NED | 46,03 | PR SB | |
13 | Guusje van SANTEN | LB2 | NED | 46,24 | ||
14 | Rosa BUIJS | LB2 | NED | 47,21 | PR SB | |
15 | Ymke WUBBEN | LC1 | NED | 47,65 | ||
16 | Scarlett de BRUIJN | LYA | NED | 48,90 | ||
17 | Nora de GRAAF | LC2 | NED | 49,09 | ||
18 | Bo HOOGVORST | LYA | NED | 50,18 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women 7 November 2021
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veerle van KOPPEN | LA1 | NED | 1.26,15 | ||
2 | Valerie AARTS | LB1 | NED | 1.31,15 | PR SB | |
3 | Hilde HOUTZAGER | LA2 | NED | 1.31,49 | SB | |
4 | Féline van KLINK | LB2 | NED | 1.33,10 | ||
5 | Guusje van SANTEN | LB2 | NED | 1.33,62 | ||
6 | Blanche CARDINAL TREMBLAY | LB1 | CAN | 1.34,79 | ||
7 | June de BLOIS | LB2 | NED | 1.35,78 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women 7 November 2021
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Evi de RUIJTER | LC2 | NED | 2.22,08 | ||
2 | Ymke WUBBEN | LC1 | NED | 2.27,15 | PR SB | |
3 | Yiran van 't OOSTEN | LC2 | NED | 2.29,90 | PR SB | |
4 | Scarlett de BRUIJN | LYA | NED | 2.33,65 | PR SB | |
5 | Bo HOOGVORST | LYA | NED | 2.36,23 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Women 7 November 2021
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amber van der MEIJDEN | LB1 | NED | 4.41,42 | ||
2 | Lieke HOOGENDOORN | LB1 | NED | 4.41,72 | ||
3 | Emma NOZ | LB2 | NED | 4.44,10 | SB | |
4 | Elanne de VRIES | LB1 | NED | 4.55,11 | PR SB | |
5 | Rosa BUIJS | LB2 | NED | 4.59,13 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women - Junioren C Klasse 2 en 3 7 November 2021
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie van SANTEN | LC1 | NED | 2.29,35 | PR SB | |
2 | Lieke van OOIJ | LC2 | NED | 2.29,47 | PR SB | |
3 | Amber KOETSIER | LC1 | NED | 2.29,99 | PR SB | |
4 | Nina LOMAN | LC1 | NED | 2.30,19 | PR SB | |
5 | Lenthe JANSEN | LC2 | NED | 2.30,74 | PR SB | |
6 | Louisa LOMAN | LC1 | NED | 2.34,64 | ||
7 | Kira KRAMER | LC1 | NED | 2.38,78 | PR SB | |
8 | Ava ALLEBLAS | LC1 | NED | 2.38,83 | PR SB | |
9 | Kem SCHEFFER | LC1 | NED | 2.39,91 | PR SB | |
10 | Evelien RAS | LC2 | NED | 2.52,64 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names