Rabo Holland Cup Finale/NK Afstanden Neo-Senioren
Enschede (NED) 29 February - 1 March 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 29 February 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dione VOSKAMP | LN4 | NED | 38,67 | TR | |
2 | Femke BEULING | LN1 | NED | 38,93 | ||
3 | Michelle de JONG | LN1 | NED | 39,03 | ||
4 | Helga DROST | LN2 | NED | 39,18 | ||
5 | Esmé STOLLENGA | LSA | NED | 39,24 | ||
6 | Isabelle ELST | LN3 | NED | 39,51 | ||
7 | Manouk van TOL | LSA | NED | 39,71 | ||
8 | Anice DAS | L30 | NED | 39,88 | ||
9 | Naomi VERKERK | LN1 | NED | 39,95 | ||
10 | Naomi WEELAND | LN4 | NED | 39,97 | ||
11 | Tessa BOOGAARD | LSA | NED | 40,28 | ||
12 | Leeyen HARTEVELD | LSA | NED | 40,58 | ||
13 | Danouk BANNINK | LN4 | NED | 40,60 | ||
14 | Anouk KAREL | LN4 | NED | 40,91 | ||
15 | Jamie SCHELLING | LN3 | NED | 41,03 | ||
16 | Marit STEUNENBERG | LN3 | NED | 41,36 | ||
17 | Nienke KLEINSMAN | LSA | NED | 41,41 | ||
18 | Sacha vander WEIDE | LA1 | NED | 41,49 | ||
19 | Britt de BOER | LN2 | NED | 41,85 | ||
20 | Marjolein van der STEEN | LSA | NED | 42,06 | ||
21 | Anne PLAT | LN1 | NED | 42,09 | ||
22 | Tessa OUDMAN | LN1 | NED | 42,55 |
TR - Track Record
1500m Women 29 February 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elisa DUL | LN2 | NED | 2.00,46 | ||
2 | Reina ANEMA | LSA | NED | 2.00,70 | ||
3 | Paulien VERHAAR | LN1 | NED | 2.01,32 | ||
4 | Esther KIEL | LN4 | NED | 2.01,35 | ||
5 | Roza BLOKKER | LSA | NED | 2.01,71 | ||
6 | Aveline HIJLKEMA | LSA | NED | 2.02,71 | ||
7 | Sanne in 't HOF | LN3 | NED | 2.03,11 | ||
8 | Manouk van TOL | LSA | NED | 2.03,66 | ||
9 | Sterre JONKERS | LN2 | NED | 2.04,16 | ||
10 | Marit STEUNENBERG | LN3 | NED | 2.04,35 | ||
11 | Muriël MEIJER (1999) | LN2 | NED | 2.06,13 | ||
12 | Naomi van der WERF | LN2 | NED | 2.08,17 | ||
13 | Britt de BOER | LN2 | NED | 2.08,78 | ||
14 | Nikki van der ZEE | LN2 | NED | 2.10,06 | ||
15 | Sacha vander WEIDE | LA1 | NED | 2.11,36 | ||
16 | Marjolein van der STEEN | LSA | NED | 2.14,54 | ||
17 | Eva van TIL | LN1 | NED | 2.15,06 | ||
WDR | Isabelle ELST | LN3 | NED | WDR |
1000m Women 1 March 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elisa DUL | LN2 | NED | 1.16,89 | ||
2 | Marijke GROENEWOUD | LN2 | NED | 1.17,43 | ||
3 | Helga DROST | LN2 | NED | 1.17,53 | ||
4 | Michelle de JONG | LN1 | NED | 1.17,95 | ||
5 | Femke BEULING | LN1 | NED | 1.18,04 | ||
6 | Manouk van TOL | LSA | NED | 1.18,20 | ||
7 | Isabelle ELST | LN3 | NED | 1.18,40 | ||
8 | Dione VOSKAMP | LN4 | NED | 1.18,65 | ||
9 | Anice DAS | L30 | NED | 1.18,98 | ||
10 | Paulien VERHAAR | LN1 | NED | 1.19,06 | PR SB | |
11 | Esther KIEL | LN4 | NED | 1.19,23 | ||
12 | Tessa BOOGAARD | LSA | NED | 1.20,64 | ||
13 | Naomi WEELAND | LN4 | NED | 1.21,09 | ||
14 | Danouk BANNINK | LN4 | NED | 1.21,16 | ||
15 | Marit STEUNENBERG | LN3 | NED | 1.21,39 | ||
16 | Leeyen HARTEVELD | LSA | NED | 1.21,62 | ||
17 | Muriël MEIJER (1999) | LN2 | NED | 1.21,92 | ||
18 | Sacha vander WEIDE | LA1 | NED | 1.22,63 | ||
19 | Britt de BOER | LN2 | NED | 1.22,76 | ||
20 | Nienke KLEINSMAN | LSA | NED | 1.23,24 | ||
21 | Eline JANSEN (2002) | LA1 | NED | 1.23,63 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Women 1 March 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esther KIEL | LN4 | NED | 4.15,16 | ||
2 | Sanne in 't HOF | LN3 | NED | 4.15,24 | ||
3 | Roza BLOKKER | LSA | NED | 4.15,62 | ||
4 | Paulien VERHAAR | LN1 | NED | 4.15,89 | ||
5 | Aveline HIJLKEMA | LSA | NED | 4.20,20 | ||
6 | Sterre JONKERS | LN2 | NED | 4.20,88 | ||
7 | Kim TALSMA | LA2 | NED | 4.22,26 | ||
8 | Eline JANSEN (2002) | LA1 | NED | 4.22,36 | ||
9 | Muriël MEIJER (1999) | LN2 | NED | 4.26,81 | ||
10 | Britt de BOER | LN2 | NED | 4.29,48 | PR SB | |
11 | Nikki van der ZEE | LN2 | NED | 4.30,14 | ||
12 | Luna JONKERS | LN1 | NED | 4.32,57 | ||
13 | Naomi van der WERF | LN2 | NED | 4.36,05 | ||
14 | Lidia TEMPERT | LA2 | NED | 4.40,11 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names