FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o
Heerenveen (NED) 6 January 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl
300m Men 6 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mads KUIKEN | MB2 | NED | 24,90 | ||
2 | Sverre JONKMAN | MB2 | NED | 25,63 | SB | |
3 | Stefan bij de WEG | MA1 | NED | 25,91 | SB | |
4 | Erben RENS | MB1 | NED | 26,27 | SB | |
5 | Lars STRAVER | MB1 | NED | 26,33 | SB | |
6 | Sietse de VRIES | MC1 | NED | 26,36 | ||
7 | Johan TALSMA | MC2 | NED | 26,46 | ||
8 | Ties ROEMERS | MB1 | NED | 26,51 | ||
9 | Mats BENDIJK | MC1 | NED | 26,61 | ||
10 | Kay NICOLAI | MB1 | NED | 26,72 | SB | |
11 | Sil van der VEEN | MC1 | NED | 27,04 | SB | |
12 | Mika KOLDER | MC1 | NED | 27,12 | SB | |
13 | Cor de VRIES | MB2 | NED | 27,22 | SB | |
14 | Jilles TJOELKER | MC2 | NED | 27,24 | SB | |
15 | Willem de VRIES (2002) | MB2 | NED | 27,48 | SB | |
16 | Colin BREED | MYA | NED | 27,75 | ||
17 | Chris de VELDE | MC1 | NED | 27,86 | SB | |
18 | Johan BOUWHUIS | MC1 | NED | 28,55 | ||
19 | Tjibbe de VRIES | MB1 | NED | 28,85 | SB | |
20 | Milan RIETVELD | MYA | NED | 29,30 | SB | |
21 | Jarno HAITJEMA | MYA | NED | 29,49 | SB | |
22 | Niek KAMSTRA | MC2 | NED | 29,51 | SB | |
23 | Ids van der MEULEN | MYB | NED | 29,75 | SB | |
24 | Niek BIJMA | MYB | NED | 29,77 | SB | |
25 | Floris van HARDEVELD | MYB | NED | 29,80 | ||
26 | Joop SINNEMA | MYA | NED | 30,05 | ||
27 | Jeen HOOGLAND | MYA | NED | 30,10 | SB | |
28 | Rick SCHUURMAN | MYB | NED | 30,15 | ||
29 | Tymen BOK | MC1 | NED | 30,16 | SB | |
30 | Berend LANGE | MYB | NED | 30,21 | SB | |
31 | Mats WESTRA (2007) | MYA | NED | 30,32 | ||
32 | Tim ELFERINK | MYA | NED | 30,33 | ||
33 | Huub ADEMA | MYB | NED | 30,49 | SB | |
34 | Marne JONKMAN | MC1 | NED | 30,56 | SB | |
35 | Tsjerk van der MEER | MYB | NED | 30,81 | SB | |
36 | Pieter ZIJLSTRA | MYB | NED | 30,87 | SB | |
37 | Roelof TIMMERMAN | MYA | NED | 32,01 | SB | |
38 | Thijs WIERSMA | MYB | NED | 32,63 | ||
39 | Anton van der TOL | MYC | NED | 33,03 | ||
40 | Jelte HELLINGA | MYB | NED | 33,17 | ||
41 | Sverre BAKKER | MYC | NED | 33,36 | SB | |
42 | Jorn WERKMAN | MYC | NED | 33,41 | SB | |
43 | Mart SYPERSMA | MYC | NED | 33,63 | ||
44 | Colin de VELDE | MYD | NED | 33,79 | ||
45 | Stijn SLOOT | MYC | NED | 33,88 | SB | |
46 | Jelmer TASMA | MYD | NED | 34,52 | ||
47 | Lars DIJCK | MYD | NED | 34,54 | ||
48 | Mats WESTRA (2008) | MYC | NED | 34,94 | ||
49 | Bauke Gerben KALSBEEK | MYC | NED | 35,10 | ||
50 | Bart NAGELHOUT | MYB | NED | 36,51 | SB | |
51 | Jasper Thomas SPIJKSMA | MYA | NED | 36,74 | ||
52 | Tijn BIJMA | MYD | NED | 36,91 | SB | |
53 | Wessel JACOBS-MONSEES | MYA | NED | 37,43 | SB | |
54 | Ids HELLINGA | MYE | NED | 39,14 | ||
55 | Jurjen KRAMER | MYF | NED | 39,83 | ||
56 | Luca STROETINGA | MYD | NED | 39,84 | SB | |
57 | Hessel KRAMER | MYD | NED | 40,02 | SB | |
58 | Ed DOST | MYB | NED | 40,58 | SB | |
59 | Jelte OORD | MYB | NED | 42,85 | SB | |
60 | Rutger HELLINGA | MYD | NED | 43,00 | ||
61 | Hidde OORD | MYD | NED | 43,90 | ||
62 | Tieme BOUMA | MYE | NED | 47,15 | ||
DNS | Daan WESTRA | MYE | NED | DNS | ||
DNS | Hugo van BEEKHUIZEN | MYE | NED | DNS | ||
DNS | Simon van BEEKHUIZEN | MYC | NED | DNS | ||
DNS | Jim DHORE | MN2 | NED | DNS | ||
WDR | Jasper KROMMENHOEK | MB1 | NED | WDR |
SB - Season Best
Native Language Names