Clubwedstrijd C-Jun. en Ouder Groep 4 en 1
Heerenveen (NED) 5 January 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men 5 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michiel de JONG | MB2 | NED | 38,26 | ||
2 | Hugo van der WEL | MA2 | NED | 38,57 | ||
3 | Nino van DIJK | MN3 | NED | 38,81 | SB | |
4 | Niek STOLHOF | MA1 | NED | 38,85 | ||
5 | Mike DOGTEROM | MN1 | NED | 39,29 | ||
6 | Sverre JONKMAN | MB2 | NED | 40,12 | ||
7 | Bart VALENTIJN | MN2 | NED | 40,14 | ||
8 | Leon PRIEST | MN2 | NED | 40,39 | ||
9 | Jeroen de KROON | MA1 | NED | 40,52 | SB | |
10 | Stefan de WILDE | M30 | NED | 40,96 | ||
11 | Vishwaraj JADEJA | M30 | IND | 41,40 | SB | |
12 | Laurens TAEKEMA | M40 | NED | 41,98 | ||
13 | Wopko FABER | M45 | NED | 43,35 | ||
14 | Otto DIJKSTRA | M55 | NED | 43,79 | SB | |
15 | Bertus BARON | MA1 | NED | 44,35 | ||
16 | Jacob HESLINGA | M65 | NED | 44,62 | ||
17 | Redmer van der MEER | M30 | NED | 44,71 | ||
18 | Cor BORST | MB1 | NED | 44,76 | ||
19 | Klaas SIJBRANDA | MC2 | NED | 46,03 | ||
20 | Peike Joeri GEMSER | MC2 | NED | 46,42 | ||
21 | Kerst OENEMA | M40 | NED | 47,06 | SB | |
22 | Christian SIEPERDA | MB1 | NED | 47,76 | ||
23 | Klaas JONGEMA | M55 | NED | 48,08 | SB | |
24 | Jacob GERBRANDIJ | MB1 | NED | 48,09 | ||
25 | Marne JONKMAN | MC1 | NED | 49,32 | ||
26 | Bruno JONGEMA | MB1 | NED | 49,65 | SB | |
27 | Jordy EMMINK | MC1 | NED | 49,99 | ||
28 | Ivar BLOEMBERG | MB2 | NED | 51,75 | ||
29 | Daniel KRAAIJEVELD | MC2 | NED | 52,52 | PR SB | |
30 | Jan Hinse RABBINGE | MC1 | NED | 53,12 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Men 5 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michiel de JONG | MB2 | NED | 1.15,59 | PR SB | |
2 | Sverre JONKMAN | MB2 | NED | 1.19,68 | PR SB | |
3 | Leon PRIEST | MN2 | NED | 1.22,23 | SB | |
4 | Jeroen de KROON | MA1 | NED | 1.22,50 | SB | |
5 | Otto DIJKSTRA | M55 | NED | 1.25,96 | SB | |
6 | Cor BORST | MB1 | NED | 1.26,62 | PR SB | |
7 | Klaas SIJBRANDA | MC2 | NED | 1.30,82 | PR SB | |
8 | Jacob GERBRANDIJ | MB1 | NED | 1.33,09 | PR SB | |
9 | Klaas JONGEMA | M55 | NED | 1.35,42 | SB | |
10 | Bruno JONGEMA | MB1 | NED | 1.36,53 | SB | |
11 | Kerst OENEMA | M40 | NED | 1.36,81 | SB | |
12 | Jordy EMMINK | MC1 | NED | 1.39,07 | PR SB | |
13 | Marne JONKMAN | MC1 | NED | 1.39,46 | ||
14 | Ivar BLOEMBERG | MB2 | NED | 1.47,01 | ||
15 | Daniel KRAAIJEVELD | MC2 | NED | 1.49,98 | PR SB | |
16 | Jan Hinse RABBINGE | MC1 | NED | 1.53,16 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men 5 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nino van DIJK | MN3 | NED | 1.53,00 | PR SB | |
2 | Hugo van der WEL | MA2 | NED | 1.53,09 | PR SB | |
3 | Mike DOGTEROM | MN1 | NED | 1.54,36 | ||
4 | Niek STOLHOF | MA1 | NED | 1.56,05 | PR SB | |
5 | Stefan de WILDE | M30 | NED | 2.02,45 | SB | |
6 | Vishwaraj JADEJA | M30 | IND | 2.02,63 | ||
7 | Bart VALENTIJN | MN2 | NED | 2.02,93 | ||
8 | Laurens TAEKEMA | M40 | NED | 2.03,60 | ||
9 | Wopko FABER | M45 | NED | 2.11,99 | ||
9 | Redmer van der MEER | M30 | NED | 2.11,99 | SB | |
11 | Bertus BARON | MA1 | NED | 2.16,34 | SB | |
12 | Jacob HESLINGA | M65 | NED | 2.18,10 | ||
13 | Peike Joeri GEMSER | MC2 | NED | 2.18,66 | ||
14 | Christian SIEPERDA | MB1 | NED | 2.26,57 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Men 5 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jornt DIJK | MA2 | NED | 4.04,13 | PR SB | |
2 | Ruben van RANDERAAT | MA2 | NED | 4.11,87 | PR SB | |
3 | Jasper TINGA | MB1 | NED | 4.24,70 | PR SB | |
4 | Stefan bij de WEG | MA1 | NED | 4.25,34 | ||
5 | Michiel KOK | MN1 | NED | 4.26,33 | ||
6 | Ties ROEMERS | MB1 | NED | 4.33,90 | PR SB | |
7 | Tim de BOOM | M30 | NED | 4.37,17 | SB | |
8 | Jasper KNULST | M45 | NED | 4.47,95 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names