Baanwedstrijd Jun. C en Ouder
Deventer (NED) 4 January 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men 4 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luca HEESEN | MA1 | NED | 40,35 | ||
2 | Evert Jan HOF | M50 | NED | 42,99 | ||
3 | Daniël van VELSEN | MB1 | NED | 43,24 | ||
4 | Gerwin BOSCHLOO | M45 | NED | 43,43 | SB | |
5 | Roberto van GOOR | M45 | NED | 43,48 | ||
6 | Jelle LANGEVOORT | MB1 | NED | 43,70 | ||
7 | Floris van VELSEN | MC1 | NED | 44,11 | ||
8 | Koen BOS | MB1 | NED | 44,62 | ||
8 | Sybren KEMPER | MA2 | NED | 44,62 | ||
10 | Arne ter BEEK | MB1 | NED | 44,65 | ||
11 | Rudie ASSINK | M50 | NED | 45,22 | ||
12 | Tijn BERGENHENEGOUWEN | MB1 | NED | 45,47 | ||
13 | Jan-Willem van VELSEN | M45 | NED | 46,25 | ||
14 | Guido LOONSTRA | MB1 | NED | 47,29 | ||
15 | Hans ten HAG | M70 | NED | 47,78 | ||
16 | Lex de BOOM | M30 | NED | 47,85 | ||
17 | Marcel BLOEMENKAMP | M50 | NED | 48,47 | ||
18 | Jurjen van DIJK | M30 | NED | 48,90 | ||
19 | Henk VENEMAN | M65 | NED | 49,38 | ||
20 | Arjen ESSELINK | M50 | NED | 49,68 | ||
21 | Arne ALPHENAAR | M60 | NED | 51,21 | SB | |
22 | Jeroen STIEKEMA | MC1 | NED | 51,81 | ||
23 | Henk-Jan KEIJZER | MA2 | NED | 53,36 | SB | |
WDR | Bert KEIZER | M65 | NED | WDR |
SB - Season Best
1000m Men 4 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniël van VELSEN | MB1 | NED | 1.25,80 | PR SB | |
2 | Jelle LANGEVOORT | MB1 | NED | 1.27,86 | ||
3 | Gerwin BOSCHLOO | M45 | NED | 1.28,09 | SB | |
4 | Floris van VELSEN | MC1 | NED | 1.29,01 | ||
5 | Jan-Willem van VELSEN | M45 | NED | 1.33,48 | ||
6 | Tijn BERGENHENEGOUWEN | MB1 | NED | 1.36,68 | ||
7 | Lex de BOOM | M30 | NED | 1.37,73 | ||
8 | Guido LOONSTRA | MB1 | NED | 1.39,11 | PR SB | |
9 | Hans ten HAG | M70 | NED | 1.39,24 | ||
10 | Henk VENEMAN | M65 | NED | 1.43,06 | SB | |
11 | Jeroen STIEKEMA | MC1 | NED | 1.48,65 | ||
WDR | Bert KEIZER | M65 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men 4 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luca HEESEN | MA1 | NED | 2.06,53 | ||
2 | Roberto van GOOR | M45 | NED | 2.12,83 | ||
3 | Evert Jan HOF | M50 | NED | 2.15,85 | ||
4 | Sybren KEMPER | MA2 | NED | 2.16,92 | ||
5 | Arne ter BEEK | MB1 | NED | 2.17,63 | SB | |
6 | Koen BOS | MB1 | NED | 2.22,58 | SB | |
7 | Arjen ESSELINK | M50 | NED | 2.26,39 | PR SB | |
8 | Rudie ASSINK | M50 | NED | 2.27,68 | ||
9 | Marcel BLOEMENKAMP | M50 | NED | 2.32,31 | SB | |
10 | Arne ALPHENAAR | M60 | NED | 2.35,04 | SB | |
11 | Jurjen van DIJK | M30 | NED | 2.36,71 | PR SB | |
12 | Henk-Jan KEIJZER | MA2 | NED | 2.49,92 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names