Landelijke Selectie NK Lange Afstanden 3000m Jun. A en B
Groningen (NED) 1 December 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
3000m Men - Junioren A 1 December 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Remo SLOTEGRAAF | MA1 | NED | 4.00,17 | ||
2 | Willem van der GOES | MA2 | NED | 4.03,68 | PR SB | |
3 | Roy HOOGENDOORN | MA1 | NED | 4.04,18 | PR SB | |
4 | Dyon TALSMA | MA1 | NED | 4.04,75 | PR SB | |
5 | Stan SPRINGER | MA1 | NED | 4.06,23 | ||
6 | Jarno PLUIJGERS | MA1 | NED | 4.07,50 | ||
7 | Ivar IMMERZEEL | MA2 | NED | 4.07,71 | ||
8 | Jornt DIJK | MA2 | NED | 4.07,91 | PR SB | |
9 | Mathijs van ZWIETEN | MA1 | NED | 4.08,33 | ||
10 | Cas HOORNEMAN | MA2 | NED | 4.08,76 | ||
11 | David HOLMES | MA1 | NED | 4.09,67 | ||
12 | Jarno VERHEIJ | MA2 | NED | 4.10,39 | ||
13 | Zeno de PONTI | MA1 | NED | 4.10,44 | ||
14 | Rick de RUIJGT | MA1 | NED | 4.11,78 | ||
15 | Martijn TAKENS | MA1 | NED | 4.12,51 | ||
16 | Jesse de LANGE | MA1 | NED | 4.12,64 | ||
17 | Klaas POORTINGA | MA2 | NED | 4.14,40 | ||
18 | Ruben van RANDERAAT | MA2 | NED | 4.16,25 | ||
19 | Daan ELST | MA1 | NED | 4.17,84 | ||
20 | Niels LOOS | MA2 | NED | 4.19,42 | ||
21 | Colin SCHRIJVER | MA2 | NED | 4.20,83 | ||
22 | Remco LANGEMAIRE | MA2 | NED | 4.23,10 | ||
23 | Lars MENGERINK | MA2 | NED | 4.23,40 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Men - Junioren B 1 December 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivo de LA PORTE | MB2 | NED | 4.08,10 | ||
2 | Sijmen EGBERTS | MB1 | NED | 4.09,34 | PR SB | |
3 | Rick MEIJER | MB2 | NED | 4.09,66 | ||
4 | Okke MOUWEN | MB1 | NED | 4.11,09 | PR SB | |
5 | Jesse VOLLAARD | MB2 | NED | 4.11,53 | PR SB | |
6 | Jelle KOELEMAN | MB1 | NED | 4.12,65 | ||
7 | Max BERGSMA | MB1 | NED | 4.13,00 | ||
8 | Jorian ten CATE | MB2 | NED | 4.15,17 | ||
9 | Bas HUTTENHUIS | MB2 | NED | 4.15,22 | ||
10 | Pieter SIJBRANDIJ | MB2 | NED | 4.15,37 | SB | |
11 | Stan KLEINLUGTENBELD | MB2 | NED | 4.15,66 | ||
12 | Niels MEIJER | MB2 | NED | 4.15,67 | ||
13 | Hylke de BOER | MB1 | NED | 4.15,83 | ||
14 | Ruben KOK | MB2 | NED | 4.15,92 | PR SB | |
15 | Jasper KROMMENHOEK | MB1 | NED | 4.16,68 | ||
16 | Tom EGBERTSEN | MB1 | NED | 4.17,18 | PR SB | |
17 | Ofke TEEKENS (2003) | MB1 | NED | 4.19,11 | PR SB | |
18 | Matthé PRONK | MB1 | NED | 4.20,38 | ||
19 | Jeremy BRINKERS | MB2 | NED | 4.26,06 | ||
20 | Jordi STORM | MB1 | NED | 4.27,99 | ||
21 | Jonathan PENNINGA | MB2 | NED | 4.33,13 | ||
DQ | Sipke SIJTSEMA | MB2 | NED | DQ |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names