Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 17 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men 17 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sjoerd KLEINHUIS | MSA | NED | 37,69 | PR SB | |
2 | Niek STOLHOF | MA1 | NED | 38,29 | PR SB | |
3 | Dyon TALSMA | MA1 | NED | 38,39 | PR SB | |
4 | Jornt DIJK | MA2 | NED | 38,52 | ||
5 | Michiel de JONG | MB2 | NED | 39,00 | ||
6 | Sjors TETTERO | MB2 | NED | 39,18 | SB | |
7 | Joep HOFSTEDE | MB2 | NED | 40,46 | PR SB | |
8 | Eskil HUITING | MB1 | NED | 40,50 | ||
9 | Jesse de LANGE | MA1 | NED | 40,56 | ||
10 | Stefan bij de WEG | MA1 | NED | 40,88 | ||
11 | Joren BOS | MA2 | NED | 40,92 | ||
12 | Johan TALSMA | MC2 | NED | 41,60 | PR SB | |
13 | Brent BOS | MB2 | NED | 41,95 | ||
14 | Cor de VRIES | MB2 | NED | 42,22 | PR SB | |
15 | Jilles TJOELKER | MC2 | NED | 43,88 | PR SB | |
16 | Stefan van der MEER | MA2 | NED | 44,37 | ||
16 | Juup KUPERUS | MB1 | NED | 44,37 | ||
18 | Wopko FABER | M45 | NED | 44,67 | ||
19 | Jurgen ZOMERMAAND | MC1 | NED | 45,04 | PR SB | |
20 | Thomas OOSTERWIJK | MB1 | NED | 45,07 | SB | |
21 | Sybren KAMSTRA | MB1 | NED | 45,19 | SB | |
22 | Rutmer BURGHOORN | MB1 | NED | 45,38 | PR SB | |
23 | Bert PIEK | M60 | NED | 45,87 | ||
24 | Jarno HAITJEMA | MYA | NED | 46,53 | ||
25 | Tim ELFERINK | MYA | NED | 46,59 | PR SB | |
26 | Rinze KOENEN | MC1 | NED | 46,76 | SB | |
27 | Milan RIETVELD | MYA | NED | 46,84 | PR SB | |
28 | Berend LANGE | MYB | NED | 47,69 | PR SB | |
29 | Peike Joeri GEMSER | MC2 | NED | 47,76 | ||
30 | Tsjerk van der MEER | MYB | NED | 47,80 | PR SB | |
31 | Kerst OENEMA | M40 | NED | 48,03 | SB | |
32 | Robin METZ | MYA | NED | 48,16 | PR SB | |
33 | Niek BIJMA | MYB | NED | 48,23 | ||
34 | Jan BOELEN | M70 | NED | 48,63 | SB | |
35 | Pieter ZIJLSTRA | MYB | NED | 49,76 | PR SB | |
36 | Bauke Pieter DIJKSTRA | MC2 | NED | 49,89 | SB | |
37 | Sjoerd BAKKER (1964) | M55 | NED | 49,92 | PR SB | |
38 | Kevin van CLEEF | M35 | NED | 51,84 | SB | |
39 | Mathys FABER | MYA | NED | 53,19 | ||
40 | Minze ELGERSMA | MYA | NED | 53,48 | PR SB | |
41 | Christian GROENHOF | MYA | NED | 53,64 | PR SB | |
42 | Mart SYPERSMA | MYC | NED | 55,31 | PR SB | |
43 | Sverre BAKKER | MYC | NED | 55,85 | PR SB | |
44 | Rimmer DIJKSTRA | MYA | NED | 55,87 | PR SB | |
45 | Niels van der WEIJ | MYB | NED | 56,27 | ||
46 | Niels MIEDEMA | MYB | NED | 57,33 | PR SB | |
47 | Stijn SLOOT | MYC | NED | 58,11 | PR SB | |
48 | Jordy van WIJNBERGEN | MB2 | NED | 1.01,57 | ||
49 | Jesper KROL | MYB | NED | 1.03,56 | PR SB | |
50 | Sander KUIPERS | MYB | NED | 1.04,57 | PR SB | |
51 | Doeke DELEA | MYB | NED | 1.17,46 | PR SB | |
DNF | Jelte KAMSTRA | MA1 | NED | DNF |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names