3e Baanwedstrijd - Pupillen A t/m Masters
Dronten (NED) 2 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 2 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lataesha NARAIN | LB1 | NED | 43,00 | ||
2 | Zoë TIEMENS | LA1 | NED | 43,44 | ||
3 | Sofie BOUW | LC2 | NED | 43,66 | ||
4 | Yasmijn JORRITSMA | LA2 | NED | 43,76 | ||
5 | Nika van DASSELAAR | LB2 | NED | 43,82 | ||
6 | Quinty VOS | LB2 | NED | 43,89 | ||
7 | Lièn van DASSELAAR | LB1 | NED | 43,94 | SB | |
8 | Nikita PRAAG | LB2 | NED | 44,36 | ||
9 | Iris TIBEN | LB2 | NED | 44,61 | ||
10 | Juliana EBBENS | LB2 | NED | 44,65 | ||
11 | Tosca MULDER | LB1 | NED | 44,68 | SB | |
12 | Rixt TOL | LB2 | NED | 45,75 | ||
13 | Roos SCHIEMAN | LC2 | NED | 47,62 | ||
13 | Rianne GERRITSEN | L35 | NED | 47,62 | SB | |
15 | Anna JOCHEMSEN | LC1 | NED | 47,93 | SB | |
16 | Laura van den BRINK | LB1 | NED | 47,98 | PR SB | |
17 | Lisa HOLLANDER | LC2 | NED | 47,99 | SB | |
17 | Britt van der LINDEN | LYA | NED | 47,99 | ||
19 | Fleur SMITS | LYA | NED | 48,04 | ||
20 | Kate Lynn SCHOUTEN | LYA | NED | 48,05 | ||
21 | Dana SMITS (2004) | LC2 | NED | 48,30 | PR SB | |
22 | Rianne TIBEN | LC2 | NED | 48,58 | ||
23 | Tes LEFERINK | LYA | NED | 48,99 | ||
24 | Elize FEENSTRA | LC1 | NED | 49,05 | PR SB | |
25 | Maartje van der STEEG | LC1 | NED | 49,14 | PR SB | |
26 | Melissa MOOIJMAN | LC1 | NED | 49,34 | SB | |
27 | Trienke VISSCHER | LC2 | NED | 49,61 | SB | |
28 | Bregje NAGELMAEKER | LC1 | NED | 50,73 | PR SB | |
29 | Denise BAKKER | LC2 | NED | 51,54 | PR SB | |
30 | Laura BESAMUSCA | LYA | NED | 51,85 | PR SB | |
31 | Elieke van LENTE | LA1 | NED | 52,13 | SB | |
32 | Leonie POL | L30 | NED | 52,47 | PR SB | |
33 | Sanne STRIJKER | LB1 | NED | 52,59 | ||
34 | Anouk HEETEBRIJ | LA1 | NED | 52,81 | SB | |
35 | Marije KERKHOF | L45 | NED | 53,16 | SB | |
36 | Anna SIJBRANDIJ (2006) | LYA | NED | 53,65 | ||
37 | Martine MARGADANT | L50 | NED | 54,59 | SB | |
38 | Willemijn SCHOUWENAAR | LYA | NED | 55,35 | ||
39 | Sabrina DIJKSTRA | LB1 | NED | 55,69 | SB | |
40 | Goikje SALVERDA-POSTMA | L45 | NED | 56,12 | ||
41 | Marlin SCHOUWSTRA | LYA | NED | 57,61 | PR SB | |
42 | Renske van DIJK | LYA | NED | 57,70 | PR SB | |
43 | Emma de WIT | LYA | NED | 1.01,77 | PR SB | |
44 | Julia VISSCHER | LC1 | NED | 1.04,07 | SB | |
45 | Esther van den END | LYA | NED | 1.09,49 | PR SB | |
WDR | Ilse BIERMA | LYA | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women 2 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nika van DASSELAAR | LB2 | NED | 1.28,50 | SB | |
2 | Sofie BOUW | LC2 | NED | 1.28,99 | ||
3 | Lataesha NARAIN | LB1 | NED | 1.29,30 | ||
4 | Lièn van DASSELAAR | LB1 | NED | 1.29,83 | SB | |
5 | Juliana EBBENS | LB2 | NED | 1.32,36 | ||
6 | Rianne GERRITSEN | L35 | NED | 1.35,34 | SB | |
7 | Laura van den BRINK | LB1 | NED | 1.35,71 | PR SB | |
8 | Anna JOCHEMSEN | LC1 | NED | 1.38,46 | SB | |
9 | Kate Lynn SCHOUTEN | LYA | NED | 1.39,30 | ||
10 | Elize FEENSTRA | LC1 | NED | 1.40,99 | PR SB | |
11 | Fleur SMITS | LYA | NED | 1.41,12 | PR SB | |
12 | Tes LEFERINK | LYA | NED | 1.41,42 | ||
13 | Leonie POL | L30 | NED | 1.44,09 | PR SB | |
14 | Maartje van der STEEG | LC1 | NED | 1.45,45 | SB | |
15 | Anouk HEETEBRIJ | LA1 | NED | 1.48,37 | SB | |
16 | Elieke van LENTE | LA1 | NED | 1.49,42 | SB | |
17 | Sanne STRIJKER | LB1 | NED | 1.51,73 | ||
18 | Goikje SALVERDA-POSTMA | L45 | NED | 1.54,71 | ||
19 | Bregje NAGELMAEKER | LC1 | NED | 2.05,55 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women 2 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iris TIBEN | LB2 | NED | 2.19,49 | ||
2 | Rianne TIBEN | LC2 | NED | 2.30,23 | ||
3 | Melissa MOOIJMAN | LC1 | NED | 2.31,20 | PR SB | |
4 | Dana SMITS (2004) | LC2 | NED | 2.36,25 | PR SB | |
5 | Lisa HOLLANDER | LC2 | NED | 2.37,42 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Women 2 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikita PRAAG | LB2 | NED | 4.44,32 | SB | |
2 | Rixt TOL | LB2 | NED | 5.00,61 | ||
3 | Martine MARGADANT | L50 | NED | 5.53,75 |
SB - Season Best
100m Women 2 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yasmijn JORRITSMA | LA2 | NED | 11,63 | SB | |
2 | Quinty VOS | LB2 | NED | 11,89 | SB | |
3 | Zoë TIEMENS | LA1 | NED | 11,94 | SB | |
4 | Tosca MULDER | LB1 | NED | 12,23 | SB | |
5 | Sabrina DIJKSTRA | LB1 | NED | 13,26 | SB | |
6 | Willemijn SCHOUWENAAR | LYA | NED | 13,67 | ||
7 | Renske van DIJK | LYA | NED | 13,78 | SB | |
8 | Emma de WIT | LYA | NED | 14,12 | SB | |
9 | Marlin SCHOUWSTRA | LYA | NED | 14,57 | SB | |
10 | Julia VISSCHER | LC1 | NED | 14,64 | SB | |
11 | Esther van den END | LYA | NED | 23,64 | SB | |
WDR | Ilse BIERMA | LYA | NED | WDR |
SB - Season Best
300m Women 2 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yasmijn JORRITSMA | LA2 | NED | 26,99 | SB | |
2 | Quinty VOS | LB2 | NED | 27,35 | SB | |
3 | Zoë TIEMENS | LA1 | NED | 27,65 | SB | |
4 | Tosca MULDER | LB1 | NED | 28,70 | SB | |
5 | Sabrina DIJKSTRA | LB1 | NED | 32,72 | SB | |
6 | Willemijn SCHOUWENAAR | LYA | NED | 34,13 | ||
7 | Renske van DIJK | LYA | NED | 34,58 | SB | |
8 | Emma de WIT | LYA | NED | 37,07 | SB | |
9 | Julia VISSCHER | LC1 | NED | 38,64 | SB | |
10 | Esther van den END | LYA | NED | 41,09 | SB | |
11 | Marlin SCHOUWSTRA | LYA | NED | 47,16 | ||
WDR | Ilse BIERMA | LYA | NED | WDR |
SB - Season Best
700m Women 2 November 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Britt van der LINDEN | LYA | NED | 1.06,38 | SB | |
2 | Roos SCHIEMAN | LC2 | NED | 1.08,43 | SB | |
3 | Trienke VISSCHER | LC2 | NED | 1.09,48 | SB | |
4 | Denise BAKKER | LC2 | NED | 1.11,86 | SB | |
5 | Laura BESAMUSCA | LYA | NED | 1.14,05 | SB | |
6 | Marije KERKHOF | L45 | NED | 1.16,05 | SB | |
7 | Anna SIJBRANDIJ (2006) | LYA | NED | 1.16,64 |
SB - Season Best
Native Language Names