LWSK Record Medaille Wedstrijd - Pupillen A t/m Masters
Dronten (NED) 9 February 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 9 February 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Britt van de PUT | LC1 | NED | 43,93 | PR SB | |
2 | Sofie BOUW | LC1 | NED | 43,99 | ||
3 | Tess POSTMA | LC1 | NED | 44,03 | ||
4 | Lièn van DASSELAAR | LC2 | NED | 44,27 | ||
5 | Sanne OOSTERWIJK | LC1 | NED | 44,36 | ||
6 | Nika van DASSELAAR | LB1 | NED | 44,59 | ||
7 | Isa LEROY | LYA | NED | 44,80 | ||
8 | Juliana EBBENS | LB1 | NED | 44,84 | ||
9 | Tosca MULDER | LC2 | NED | 44,98 | ||
10 | Rixt TOL | LB1 | NED | 45,58 | ||
11 | Joanne SPLIETHOF | LSA | NED | 46,13 | PR SB | |
12 | Chantal RIETMAN-HERMS | L40 | NED | 46,83 | ||
13 | Quinty van KLINK | LA1 | NED | 47,54 | ||
14 | Rianne TIBEN | LC1 | NED | 47,74 | ||
15 | Bonne van AVEZAATH | LB1 | NED | 47,79 | ||
16 | Carlijn KAAIJ | LYA | NED | 47,99 | ||
16 | Roos SCHIEMAN | LC1 | NED | 47,99 | ||
18 | Iris OLDE WOLSINK | LN1 | NED | 48,00 | ||
19 | Loes KNOL | LA1 | NED | 48,26 | ||
20 | Gertine van DIJK | LB2 | NED | 48,36 | PR SB | |
21 | Emma KOOPMAN | LC2 | NED | 48,37 | ||
22 | Lisa HOLLANDER | LC1 | NED | 48,39 | ||
23 | Karlijn SCHELLEKENS | LYA | NED | 48,43 | ||
24 | Marit van ANDEL | LB1 | NED | 48,51 | ||
25 | Lianne van GAMMEREN | LYA | NED | 48,58 | ||
26 | Dominique LOMMERS | LN4 | NED | 48,76 | SB | |
27 | Anna van MEIJEREN | LC1 | NED | 48,84 | ||
28 | Noëmi de BOER | LYA | NED | 49,96 | ||
29 | Dana SMITS (2004) | LC1 | NED | 50,10 | PR SB | |
30 | Roxanne BOERS | LA2 | NED | 51,08 | ||
31 | Sanne STRIJKER | LC2 | NED | 52,02 | ||
32 | Jasmin van der TERP | LYA | NED | 52,20 | ||
33 | Bregje NAGELMAEKER | LYA | NED | 54,42 | PR SB | |
34 | Maroushka BOERS | LN3 | NED | 58,02 | ||
35 | Sara PENTERMAN | LC1 | NED | 1.08,22 | PR SB | |
DNS | Anne RITTERSMA | LB1 | NED | DNS | ||
DQ | Denise BAKKER | LC1 | NED | DQ |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women 9 February 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanne OOSTERWIJK | LC1 | NED | 1.27,16 | ||
2 | Tess POSTMA | LC1 | NED | 1.28,87 | ||
3 | Rixt TOL | LB1 | NED | 1.29,23 | PR SB | |
4 | Sofie BOUW | LC1 | NED | 1.29,58 | ||
5 | Lièn van DASSELAAR | LC2 | NED | 1.29,71 | ||
6 | Tosca MULDER | LC2 | NED | 1.30,33 | ||
7 | Nika van DASSELAAR | LB1 | NED | 1.30,41 | ||
8 | Britt van de PUT | LC1 | NED | 1.31,60 | ||
9 | Juliana EBBENS | LB1 | NED | 1.33,08 | ||
10 | Joanne SPLIETHOF | LSA | NED | 1.34,68 | PR SB | |
11 | Quinty van KLINK | LA1 | NED | 1.35,11 | ||
12 | Chantal RIETMAN-HERMS | L40 | NED | 1.35,17 | ||
13 | Gertine van DIJK | LB2 | NED | 1.35,90 | PR SB | |
14 | Iris OLDE WOLSINK | LN1 | NED | 1.36,27 | ||
15 | Rianne TIBEN | LC1 | NED | 1.36,41 | PR SB | |
16 | Marit van ANDEL | LB1 | NED | 1.38,51 | PR SB | |
17 | Dominique LOMMERS | LN4 | NED | 1.38,93 | SB | |
18 | Bonne van AVEZAATH | LB1 | NED | 1.39,34 | ||
19 | Loes KNOL | LA1 | NED | 1.40,41 | ||
20 | Anna van MEIJEREN | LC1 | NED | 1.40,46 | PR SB | |
21 | Roos SCHIEMAN | LC1 | NED | 1.42,50 | ||
22 | Lisa HOLLANDER | LC1 | NED | 1.42,86 | ||
23 | Dana SMITS (2004) | LC1 | NED | 1.44,24 | ||
24 | Emma KOOPMAN | LC2 | NED | 1.45,40 | ||
25 | Roxanne BOERS | LA2 | NED | 1.45,70 | ||
26 | Sanne STRIJKER | LC2 | NED | 1.49,05 | ||
27 | Denise BAKKER | LC1 | NED | 1.54,16 | PR SB | |
28 | Maroushka BOERS | LN3 | NED | 2.01,04 | ||
29 | Sara PENTERMAN | LC1 | NED | 2.24,17 | PR SB | |
DNS | Anne RITTERSMA | LB1 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Women 9 February 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carlijn KAAIJ | LYA | NED | 12,24 | SB | |
2 | Lianne van GAMMEREN | LYA | NED | 12,65 | ||
3 | Karlijn SCHELLEKENS | LYA | NED | 12,80 | SB | |
4 | Noëmi de BOER | LYA | NED | 12,86 | ||
5 | Jasmin van der TERP | LYA | NED | 13,71 | SB | |
6 | Bregje NAGELMAEKER | LYA | NED | 13,87 | ||
DQ | Isa LEROY | LYA | NED | DQ |
SB - Season Best
700m Women 9 February 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Isa LEROY | LYA | NED | 1.02,28 | SB | |
2 | Karlijn SCHELLEKENS | LYA | NED | 1.07,31 | SB | |
3 | Carlijn KAAIJ | LYA | NED | 1.07,57 | SB | |
4 | Lianne van GAMMEREN | LYA | NED | 1.10,10 | SB | |
5 | Noëmi de BOER | LYA | NED | 1.10,77 | SB | |
6 | Jasmin van der TERP | LYA | NED | 1.13,44 | ||
7 | Bregje NAGELMAEKER | LYA | NED | 1.16,26 | SB |
SB - Season Best
Native Language Names