Baanwedstrijd Utrecht Zondagavond
Utrecht (NED) 25 November 2018 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 25 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Imre PLANTEMA | LB1 | NED | 46,73 | ||
2 | Dorian SCHOONDERWOERD | L45 | NED | 47,34 | ||
3 | Quinty van KLINK | LA1 | NED | 48,34 | ||
4 | Norah SMITS | LB1 | NED | 50,10 | ||
5 | Vivianne HERDER | LC2 | NED | 55,94 | SB | |
6 | Silke KABEL | LYC | NED | 56,12 | ||
7 | Naomi POLS (2006) | LYA | NED | 57,59 | PR SB | |
8 | Talisha RENES | LYB | NED | 57,77 | PR SB | |
9 | Lisan VERHEIJEN | LYB | NED | 59,24 | PR SB | |
10 | Anniek HEETHAAR | LYC | NED | 1.02,27 | PR SB | |
11 | Nienke MEESTERS | LYE | NED | 1.06,01 | PR SB | |
12 | Nina HEETHAAR | LYE | NED | 1.07,60 | PR SB | |
13 | Nanne KABEL | LYD | NED | 1.09,24 | PR SB | |
DNS | Willemijn DEEN | LC1 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women 25 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liotte SMITS | LA1 | NED | 1.36,52 | PR SB | |
2 | Silke KABEL | LYC | NED | 1.57,52 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women 25 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorian SCHOONDERWOERD | L45 | NED | 2.25,16 | SB | |
2 | Imre PLANTEMA | LB1 | NED | 2.32,75 |
SB - Season Best
3000m Women 25 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Quinty van KLINK | LA1 | NED | 5.08,67 | ||
2 | Liotte SMITS | LA1 | NED | 5.25,63 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Women 25 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norah SMITS | LB1 | NED | 12,60 | SB | |
2 | Talisha RENES | LYB | NED | 13,64 | SB | |
3 | Lisan VERHEIJEN | LYB | NED | 13,77 | SB | |
4 | Willemijn DEEN | LC1 | NED | 13,85 | SB | |
5 | Naomi POLS (2006) | LYA | NED | 14,01 | SB | |
6 | Nienke MEESTERS | LYE | NED | 14,88 | SB | |
7 | Nanne KABEL | LYD | NED | 15,90 | SB |
SB - Season Best
300m Women 25 November 2018
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norah SMITS | LB1 | NED | 30,24 | SB | |
2 | Silke KABEL | LYC | NED | 34,25 | SB | |
3 | Vivianne HERDER | LC2 | NED | 34,33 | SB | |
4 | Talisha RENES | LYB | NED | 35,56 | SB | |
5 | Naomi POLS (2006) | LYA | NED | 35,83 | SB | |
6 | Lisan VERHEIJEN | LYB | NED | 36,05 | SB | |
7 | Willemijn DEEN | LC1 | NED | 36,71 | SB | |
8 | Anniek HEETHAAR | LYC | NED | 37,66 | SB | |
9 | Nienke MEESTERS | LYE | NED | 41,07 | ||
10 | Nanne KABEL | LYD | NED | 41,37 | SB | |
11 | Nina HEETHAAR | LYE | NED | 52,40 |
SB - Season Best
Native Language Names