FryslanCup Finale Jun. C/B + Gewestelijke Wedstr. A Jun. en Ouder
Heerenveen (NED) 7 March 2022 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BOERSMA | LN2 | NED | 39,36 | ||
2 | Silke HIJMA | LA1 | NED | 42,11 | ||
3 | Tessa OUDMAN | LN3 | NED | 42,67 | ||
4 | Mettie de VEGT | L30 | NED | 44,72 | PR SB | |
5 | Selina de JONG | LN4 | NED | 44,90 | SB | |
DQ | Fenna de BOER | LA2 | NED | DQ |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenna de BOER | LA2 | NED | 1.23,90 | ||
2 | Tessa OUDMAN | LN3 | NED | 1.27,22 | ||
3 | Selina de JONG | LN4 | NED | 1.31,99 | SB | |
WDR | Anna BOERSMA | LN2 | NED | WDR |
SB - Season Best
1500m Women 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Silke HIJMA | LA1 | NED | 2.11,20 | ||
2 | Mettie de VEGT | L30 | NED | 2.17,61 |
3000m Women 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Marit SYBRANDI | LA1 | NED | 4.43,62 |
500m Women - Junioren B 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cerinthe de JONGE | LB2 | NED | 42,26 | PR SB | |
2 | Lotte DONDERWINKEL | LB1 | NED | 42,49 | PR SB | |
3 | Elbrich NICOLAY | LB1 | NED | 43,80 | PR SB | |
4 | Nynke BOONSTRA | LB2 | NED | 44,22 | PR SB | |
5 | Mirjam THOMAS | LB1 | NED | 44,83 | ||
6 | Nynke TINGA | LB1 | NED | 46,44 | PR SB | |
7 | Joska HIJLKEMA | LB1 | NED | 47,19 | PR SB | |
8 | Elbrich KOOISTRA | LB1 | NED | 47,43 | ||
WDR | Maren de GRAAF | LB2 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m (2) Women - Junioren B 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lotte DONDERWINKEL | LB1 | NED | 43,06 | ||
2 | Joska HIJLKEMA | LB1 | NED | 47,44 | ||
3 | Elbrich KOOISTRA | LB1 | NED | 48,56 |
1000m Women - Junioren B 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lotte DONDERWINKEL | LB1 | NED | 1.25,99 | PR SB | |
2 | Cerinthe de JONGE | LB2 | NED | 1.26,31 | PR SB | |
3 | Gerbrich de HAAN | LB1 | NED | 1.30,60 | PR SB | |
4 | Femke van der HOEK | LB2 | NED | 1.34,90 | ||
5 | Roos de VRIES (2004) | LB2 | NED | 1.35,76 | ||
6 | Elbrich KOOISTRA | LB1 | NED | 1.37,28 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women - Junioren B 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leia van der TEMPEL | LB2 | NED | 2.10,63 | ||
2 | Donna Noor GEMSER | LB1 | NED | 2.15,65 | ||
3 | Elbrich NICOLAY | LB1 | NED | 2.16,07 | PR SB | |
4 | Nynke BOONSTRA | LB2 | NED | 2.18,08 | PR SB | |
5 | Nynke TINGA | LB1 | NED | 2.22,67 | ||
6 | Marloes LEISTRA | LB2 | NED | 2.24,17 | ||
7 | Jenieke KUIKEN | LB2 | NED | 2.26,08 | PR SB | |
8 | Corien de JONG | LB1 | NED | 2.35,54 | SB | |
DNF | Mirjam THOMAS | LB1 | NED | DNF |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Women - Junioren C 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marika de GLEE | LC2 | NED | 42,01 | PR SB | |
2 | Lieke HIJLKEMA | LC2 | NED | 43,59 | PR SB | |
3 | Willeke BOUWHUIS | LC1 | NED | 43,91 | ||
4 | Naomi KAMMERAAT | LC1 | NED | 45,09 | PR SB | |
5 | Marit van der MEER (2008.01) | LC1 | NED | 46,33 | PR SB | |
6 | Freya GOERRES | LC1 | NED | 47,24 | ||
7 | Nienke VALKENBURG | LC2 | NED | 47,68 | ||
8 | Britt STEG | LC1 | NED | 48,84 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m (2) Women - Junioren C 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marika de GLEE | LC2 | NED | 42,38 | ||
2 | Lieke HIJLKEMA | LC2 | NED | 44,44 | ||
3 | Naomi KAMMERAAT | LC1 | NED | 45,67 | ||
4 | Marit van der MEER (2008.01) | LC1 | NED | 46,55 | ||
5 | Freya GOERRES | LC1 | NED | 47,16 | ||
6 | Britt STEG | LC1 | NED | 48,09 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women - Junioren C 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Willeke BOUWHUIS | LC1 | NED | 1.28,85 | PR SB | |
2 | Lieke HIJLKEMA | LC2 | NED | 1.29,95 | PR SB | |
3 | Naomi KAMMERAAT | LC1 | NED | 1.31,20 | PR SB | |
4 | Freya GOERRES | LC1 | NED | 1.35,82 | ||
5 | Nienke VALKENBURG | LC2 | NED | 1.37,70 | ||
6 | Lieke VISSER | LC1 | NED | 1.37,90 | PR SB | |
7 | Britt STEG | LC1 | NED | 1.38,61 | ||
8 | Nine Brecht OOSTERHOF | LC1 | NED | 1.41,00 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women - Junioren C 7 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marika de GLEE | LC2 | NED | 2.10,12 | PR SB | |
2 | Anouk CNOSSEN | LC2 | NED | 2.29,76 | PR SB | |
3 | Amber WIETSMA | LC1 | NED | 2.31,67 | ||
4 | Femke BOSKMA | LC2 | NED | 2.35,43 | PR SB | |
5 | Janine POSTMA | LC2 | NED | 2.36,35 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names