Residentie Cup / Selectiewedstrijd NK Allround Jun A/B
Den Haag (NED) 11 - 12 November 2023
500m Men - Junioren A 11 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mats van den BOS | MA2 | NED | 36,68 | ||
2 | Ward DIELISSEN | MA2 | NED | 36,70 | ||
3 | Niklas REINDERS | MA2 | NED | 36,95 | ||
4 | Bryant BOOGERT | MA2 | NED | 36,99 | ||
5 | Niels de KRUIJK | MA1 | NED | 37,03 | ||
6 | Swen HALFERKAMPS | MA2 | NED | 37,14 | ||
7 | Johan TALSMA | MA2 | NED | 37,55 | ||
8 | Tijs van GENNIP | MA1 | NED | 37,67 | ||
9 | Yanick de HOOGD | MA2 | NED | 38,03 | ||
10 | Tygo KOMPIER | MA1 | NED | 38,07 | ||
11 | Ties van SEUMEREN | MA2 | NED | 38,12 | ||
12 | Jesper van MIEGHEM | MA2 | NED | 38,18 | ||
13 | Mats BENDIJK | MA1 | NED | 38,37 | ||
14 | Sille HUT | MA2 | NED | 38,47 | ||
15 | Niels van REEUWIJK | MA2 | NED | 38,61 | ||
16 | Mathijs MOLENAAR | MA1 | NED | 38,65 | ||
17 | Floris van VELSEN | MA1 | NED | 38,69 | ||
18 | Sem BODEWES | MA2 | NED | 38,71 | ||
19 | Mika KOLDER | MA1 | NED | 38,73 | ||
20 | Rinse FRANKEN | MA1 | NED | 38,88 | ||
21 | Yoeri van BOSTELEN | MA2 | NED | 38,97 | ||
22 | Chris de VELDE | MA1 | NED | 39,29 | ||
23 | Daan RIDDER | MA1 | NED | 39,32 | PR SB | |
23 | Joël BOM | MA2 | NED | 39,32 | ||
25 | Thomas van BERKEL | MA2 | NED | 39,39 | ||
26 | Olaf VUNDERINK | MA1 | NED | 39,40 | ||
27 | Sylvian HOOGEVEEN | MA2 | NED | 39,62 | ||
28 | Thijmen PAARDEKOOPER | MA2 | NED | 39,80 | ||
29 | Jasper van der MAREL | MA2 | NED | 39,84 | ||
30 | Sietse de VRIES | MA1 | NED | 39,86 | ||
31 | Sil van der VEEN | MA1 | NED | 41,81 | ||
DQ | Freek van der HAM | MA2 | NED | DQ | ||
WDR | Remon TAMMINGA | MA1 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men - Junioren A 11 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Freek van der HAM | MA2 | NED | 1.53,79 | ||
2 | Ties van SEUMEREN | MA2 | NED | 1.53,98 | ||
3 | Mats BENDIJK | MA1 | NED | 1.54,13 | ||
4 | Mika KOLDER | MA1 | NED | 1.54,38 | ||
5 | Niklas REINDERS | MA2 | NED | 1.54,76 | SB | |
6 | Tijs van GENNIP | MA1 | NED | 1.54,99 | ||
7 | Joël BOM | MA2 | NED | 1.55,61 | ||
8 | Mats van den BOS | MA2 | NED | 1.55,99 | ||
9 | Niels van REEUWIJK | MA2 | NED | 1.56,15 | ||
10 | Jasper van der MAREL | MA2 | NED | 1.56,19 | ||
11 | Tygo KOMPIER | MA1 | NED | 1.56,68 | ||
12 | Ward DIELISSEN | MA2 | NED | 1.56,99 | SB | |
13 | Olaf VUNDERINK | MA1 | NED | 1.57,19 | ||
14 | Jesper van MIEGHEM | MA2 | NED | 1.57,52 | ||
15 | Floris van VELSEN | MA1 | NED | 1.57,90 | ||
16 | Rinse FRANKEN | MA1 | NED | 1.57,99 | ||
17 | Yanick de HOOGD | MA2 | NED | 1.58,00 | ||
18 | Yoeri van BOSTELEN | MA2 | NED | 1.58,21 | ||
18 | Sietse de VRIES | MA1 | NED | 1.58,21 | ||
20 | Niels de KRUIJK | MA1 | NED | 1.58,49 | ||
21 | Sille HUT | MA2 | NED | 1.58,75 | ||
22 | Daan RIDDER | MA1 | NED | 1.58,76 | ||
23 | Thomas van BERKEL | MA2 | NED | 1.58,91 | ||
24 | Bryant BOOGERT | MA2 | NED | 1.58,96 | ||
25 | Sil van der VEEN | MA1 | NED | 1.59,07 | ||
26 | Sem BODEWES | MA2 | NED | 2.00,18 | ||
27 | Mathijs MOLENAAR | MA1 | NED | 2.00,21 | ||
28 | Johan TALSMA | MA2 | NED | 2.02,09 | ||
29 | Thijmen PAARDEKOOPER | MA2 | NED | 2.02,88 | ||
30 | Sylvian HOOGEVEEN | MA2 | NED | 2.03,15 | ||
DQ | Chris de VELDE | MA1 | NED | DQ |
SB - Season Best
500m Men - Junioren B 11 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Geophrey COENRAAD | MB2 | NED | 37,57 | ||
2 | Nathan PIJL | MB2 | NED | 37,66 | ||
3 | Arjen BOERSMA | MB2 | NED | 37,99 | ||
4 | Pelle BOLSIUS | MB2 | NED | 38,45 | ||
5 | Sem SPRUIT | MB1 | NED | 38,53 | ||
6 | Colin BREED | MB2 | NED | 38,56 | ||
7 | Daan van ZWIENEN | MB2 | NED | 38,89 | ||
8 | Jan MOOIJMAN | MB2 | NED | 39,00 | ||
9 | Edsger van FELIUS | MB2 | NED | 39,05 | ||
10 | Junior de BLOIS | MB2 | NED | 39,13 | ||
11 | Mats WESTRA (2007) | MB2 | NED | 39,32 | ||
12 | Berend LANGE | MB1 | NED | 39,59 | ||
13 | Alexander BOON | MB2 | NED | 39,60 | ||
14 | Philip DINIZ | MB1 | NED | 39,67 | ||
15 | Gijs NOLEN | MB1 | NED | 39,70 | ||
16 | Taeke JONGBLOED | MB1 | NED | 39,89 | ||
17 | Luke BAVIUS | MB1 | NED | 40,15 | PR SB | |
18 | Thijs WIERSMA | MB1 | NED | 40,31 | ||
19 | Jonas BAKKER | MB2 | NED | 40,38 | ||
20 | Bodhi SMEELE | MB2 | NED | 40,40 | ||
21 | Rutger JANSMA | MB1 | NED | 40,52 | ||
22 | Daan de GRAAF (2006) | MB2 | NED | 40,53 | ||
23 | Sven HUIZINGA | MB1 | NED | 40,57 | ||
24 | Milan RIETVELD | MB2 | NED | 40,59 | ||
25 | Julian de BOER (2006) | MB2 | NED | 40,71 | ||
26 | Julian KANT | MB2 | NED | 40,76 | ||
27 | Nick BONTROP | MB2 | NED | 40,99 | ||
28 | Jan-Hendrik HOEKSTRA | MB1 | NED | 41,03 | ||
29 | Stefan HAS | MB2 | NED | 41,17 | ||
30 | Daan SEGERS | MB1 | NED | 41,24 | ||
31 | Joris KUIPERS (2007) | MB1 | NED | 42,91 | ||
32 | Ynze NIJLAND | MB2 | NED | 43,70 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men - Junioren B 11 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sem SPRUIT | MB1 | NED | 1.54,90 | SB | |
2 | Pelle BOLSIUS | MB2 | NED | 1.56,13 | ||
3 | Nathan PIJL | MB2 | NED | 1.57,43 | ||
4 | Arjen BOERSMA | MB2 | NED | 1.58,30 | ||
5 | Geophrey COENRAAD | MB2 | NED | 1.58,60 | ||
6 | Berend LANGE | MB1 | NED | 1.59,02 | ||
7 | Bodhi SMEELE | MB2 | NED | 1.59,76 | ||
8 | Mats WESTRA (2007) | MB2 | NED | 1.59,92 | ||
9 | Colin BREED | MB2 | NED | 2.00,46 | ||
10 | Philip DINIZ | MB1 | NED | 2.00,61 | ||
11 | Thijs WIERSMA | MB1 | NED | 2.00,89 | ||
12 | Sven HUIZINGA | MB1 | NED | 2.01,40 | ||
13 | Edsger van FELIUS | MB2 | NED | 2.01,80 | ||
14 | Taeke JONGBLOED | MB1 | NED | 2.02,03 | ||
15 | Alexander BOON | MB2 | NED | 2.02,84 | ||
16 | Jan-Hendrik HOEKSTRA | MB1 | NED | 2.02,99 | ||
17 | Milan RIETVELD | MB2 | NED | 2.03,01 | ||
18 | Junior de BLOIS | MB2 | NED | 2.03,20 | ||
19 | Julian de BOER (2006) | MB2 | NED | 2.03,25 | ||
19 | Julian KANT | MB2 | NED | 2.03,25 | ||
21 | Rutger JANSMA | MB1 | NED | 2.03,35 | ||
21 | Daan de GRAAF (2006) | MB2 | NED | 2.03,35 | ||
23 | Daan van ZWIENEN | MB2 | NED | 2.03,79 | ||
24 | Jonas BAKKER | MB2 | NED | 2.03,95 | ||
25 | Gijs NOLEN | MB1 | NED | 2.04,12 | ||
26 | Daan SEGERS | MB1 | NED | 2.05,83 | ||
27 | Nick BONTROP | MB2 | NED | 2.07,24 | SB | |
28 | Luke BAVIUS | MB1 | NED | 2.07,26 | ||
29 | Joris KUIPERS (2007) | MB1 | NED | 2.10,13 | ||
30 | Ynze NIJLAND | MB2 | NED | 2.14,84 | SB | |
31 | Stefan HAS | MB2 | NED | 2.17,30 | ||
DQ | Jan MOOIJMAN | MB2 | NED | DQ |
SB - Season Best
3000m Men - Junioren A 12 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Freek van der HAM | MA2 | NED | 4.00,05 | ||
2 | Michiel de GROOT | MA2 | NED | 4.00,37 | ||
3 | Mika KOLDER | MA1 | NED | 4.01,97 | ||
4 | Joël BOM | MA2 | NED | 4.02,18 | ||
5 | Wisse SLENDEBROEK | MA2 | NED | 4.03,08 | ||
6 | Niels van REEUWIJK | MA2 | NED | 4.06,38 | ||
7 | Niklas REINDERS | MA2 | NED | 4.07,48 | ||
8 | Ties van SEUMEREN | MA2 | NED | 4.07,90 | SB | |
9 | Jasper van der MAREL | MA2 | NED | 4.08,38 | ||
10 | Tijs van GENNIP | MA1 | NED | 4.09,63 | ||
11 | Olaf VUNDERINK | MA1 | NED | 4.10,36 | ||
12 | Rinse FRANKEN | MA1 | NED | 4.11,11 | ||
13 | Floris van VELSEN | MA1 | NED | 4.12,06 | ||
14 | Mats van den BOS | MA2 | NED | 4.12,38 | SB | |
15 | Sille HUT | MA2 | NED | 4.13,02 | ||
16 | Mats BENDIJK | MA1 | NED | 4.13,75 | ||
17 | Yanick de HOOGD | MA2 | NED | 4.14,05 | ||
18 | Tygo KOMPIER | MA1 | NED | 4.15,08 | ||
19 | Niels de KRUIJK | MA1 | NED | 4.16,06 | ||
20 | Yoeri van BOSTELEN | MA2 | NED | 4.18,87 | ||
21 | Jesper van MIEGHEM | MA2 | NED | 4.19,33 | ||
22 | Sil van der VEEN | MA1 | NED | 4.19,87 | ||
23 | Daan RIDDER | MA1 | NED | 4.21,02 | SB | |
24 | Mathijs MOLENAAR | MA1 | NED | 4.22,44 | ||
25 | Sem BODEWES | MA2 | NED | 4.27,85 |
SB - Season Best
Native Language Names