7e Baanwedstrijd - Pupillen A t/m Masters
Dronten (NED) 11 January 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 11 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maud JONGMAN | LA1 | NED | 42,64 | ||
2 | Tess POSTMA | LC2 | NED | 42,95 | ||
3 | Renée BAAS | LB2 | NED | 43,22 | ||
4 | Sofie BOUW | LC2 | NED | 43,72 | ||
5 | Lara van SON | LB1 | NED | 43,82 | ||
6 | Iris TIBEN | LB2 | NED | 44,06 | ||
7 | Lièn van DASSELAAR | LB1 | NED | 44,10 | ||
8 | Julia de VOS | LC1 | NED | 44,91 | ||
9 | Saffron NIJENHUIS | LC2 | NED | 45,09 | ||
10 | Juliana EBBENS | LB2 | NED | 45,30 | ||
11 | Carlijn KAAIJ | LC1 | NED | 45,50 | ||
12 | Joanne SPLIETHOF | LSA | NED | 46,43 | SB | |
13 | Shelley BLAAUW | LC2 | NED | 46,85 | ||
14 | Roos SCHIEMAN | LC2 | NED | 47,29 | ||
15 | Lisa HOLLANDER | LC2 | NED | 47,49 | ||
16 | Quinty van KLINK | LA2 | NED | 47,58 | ||
17 | Fleur SMITS | LYA | NED | 47,61 | ||
18 | Diede WALLET | LB1 | NED | 48,04 | ||
19 | Dana SMITS (2004) | LC2 | NED | 48,61 | ||
20 | Rianne TIBEN | LC2 | NED | 48,78 | ||
21 | Anna van MEIJEREN | LC2 | NED | 48,94 | SB | |
22 | Maartje van der STEEG | LC1 | NED | 49,80 | ||
23 | Marije KERKHOF | L45 | NED | 51,19 | SB | |
24 | Veerle van der DOES | LC1 | NED | 51,30 | PR SB | |
25 | Bregje NAGELMAEKER | LC1 | NED | 51,54 | ||
26 | Laura BESAMUSCA | LYA | NED | 51,68 | ||
27 | Janneke BOS | LYA | NED | 51,96 | PR SB | |
28 | Denise BAKKER | LC2 | NED | 52,08 | ||
29 | Sanne STRIJKER | LB1 | NED | 52,10 | ||
30 | Anna SIJBRANDIJ (2006) | LYA | NED | 53,10 | ||
31 | Laura SIMMELINK | LB1 | NED | 54,46 | PR SB | |
32 | Sabrina DIJKSTRA | LB1 | NED | 55,28 | SB | |
33 | Manon WEEDAGE | LC2 | NED | 57,04 | PR SB | |
34 | Krista BESAMUSCA | L50 | NED | 57,32 | PR SB | |
35 | Renske van DIJK | LYA | NED | 57,46 | ||
36 | Anna JOCHEMSEN | LC1 | NED | 1.00,57 | ||
37 | Ilse BIERMA | LYA | NED | 1.01,94 | ||
38 | Elise ADAMS | LYA | NED | 1.02,11 | SB | |
39 | Julia VISSCHER | LC1 | NED | 1.03,64 | SB | |
40 | Monique BAAK | L50 | NED | 1.04,84 | SB | |
41 | Tamar KATTENBERG | LC1 | NED | 1.06,94 | PR SB | |
42 | Esther van den END | LYA | NED | 1.08,12 | PR SB | |
43 | Janique van 't NOORDENDE | LYA | NED | 1.12,94 | PR SB | |
44 | Bente de BOER | LC1 | NED | 1.20,21 | SB | |
WDR | Jamy BLAAUW | LYA | NED | WDR | ||
WDR | Kate Lynn SCHOUTEN | LYA | NED | WDR | ||
WDR | Meike VEEN | LC2 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women 11 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fleur SMITS | LYA | NED | 1.39,07 | ||
2 | Roos SCHIEMAN | LC2 | NED | 1.39,78 | ||
3 | Lisa HOLLANDER | LC2 | NED | 1.39,94 | ||
4 | Dana SMITS (2004) | LC2 | NED | 1.41,36 | ||
5 | Maartje van der STEEG | LC1 | NED | 1.42,43 | PR SB | |
6 | Anna van MEIJEREN | LC2 | NED | 1.44,97 | ||
7 | Janneke BOS | LYA | NED | 1.45,40 | PR SB | |
8 | Bregje NAGELMAEKER | LC1 | NED | 1.45,94 | ||
9 | Marije KERKHOF | L45 | NED | 1.46,29 | SB | |
10 | Laura BESAMUSCA | LYA | NED | 1.46,53 | PR SB | |
11 | Denise BAKKER | LC2 | NED | 1.46,99 | ||
12 | Veerle van der DOES | LC1 | NED | 1.47,45 | PR SB | |
13 | Ilse BIERMA | LYA | NED | 1.47,71 | ||
14 | Manon WEEDAGE | LC2 | NED | 1.55,86 | PR SB | |
15 | Krista BESAMUSCA | L50 | NED | 2.01,45 | ||
WDR | Anna JOCHEMSEN | LC1 | NED | WDR | ||
WDR | Kate Lynn SCHOUTEN | LYA | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women 11 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia de VOS | LC1 | NED | 2.23,23 | ||
2 | Rianne TIBEN | LC2 | NED | 2.27,13 | ||
3 | Diede WALLET | LB1 | NED | 2.39,68 | PR SB | |
WDR | Meike VEEN | LC2 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Women 11 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iris TIBEN | LB2 | NED | 4.48,88 | ||
2 | Quinty van KLINK | LA2 | NED | 4.57,00 | ||
3 | Carlijn KAAIJ | LC1 | NED | 5.08,53 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Women 11 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renée BAAS | LB2 | NED | 11,55 | ||
2 | Maud JONGMAN | LA1 | NED | 11,62 | SB | |
3 | Sofie BOUW | LC2 | NED | 11,66 | ||
4 | Tess POSTMA | LC2 | NED | 11,71 | ||
5 | Juliana EBBENS | LB2 | NED | 11,83 | ||
5 | Lara van SON | LB1 | NED | 11,83 | SB | |
7 | Lièn van DASSELAAR | LB1 | NED | 11,86 | SB | |
8 | Joanne SPLIETHOF | LSA | NED | 12,02 | SB | |
9 | Saffron NIJENHUIS | LC2 | NED | 12,05 | SB | |
10 | Shelley BLAAUW | LC2 | NED | 12,32 | ||
11 | Sabrina DIJKSTRA | LB1 | NED | 13,23 | SB | |
12 | Renske van DIJK | LYA | NED | 13,80 | ||
13 | Elise ADAMS | LYA | NED | 14,15 | SB | |
14 | Tamar KATTENBERG | LC1 | NED | 14,32 | SB | |
15 | Julia VISSCHER | LC1 | NED | 14,49 | ||
16 | Bente de BOER | LC1 | NED | 15,22 | SB | |
17 | Esther van den END | LYA | NED | 15,76 | ||
18 | Janique van 't NOORDENDE | LYA | NED | 16,44 | SB | |
WDR | Jamy BLAAUW | LYA | NED | WDR |
SB - Season Best
300m Women 11 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maud JONGMAN | LA1 | NED | 26,90 | SB | |
2 | Sofie BOUW | LC2 | NED | 26,96 | SB | |
3 | Renée BAAS | LB2 | NED | 27,07 | SB | |
4 | Lièn van DASSELAAR | LB1 | NED | 27,39 | SB | |
5 | Tess POSTMA | LC2 | NED | 27,40 | ||
6 | Juliana EBBENS | LB2 | NED | 27,61 | SB | |
7 | Saffron NIJENHUIS | LC2 | NED | 28,00 | SB | |
8 | Lara van SON | LB1 | NED | 28,03 | SB | |
9 | Joanne SPLIETHOF | LSA | NED | 28,64 | SB | |
10 | Shelley BLAAUW | LC2 | NED | 29,41 | ||
11 | Sabrina DIJKSTRA | LB1 | NED | 33,27 | ||
12 | Renske van DIJK | LYA | NED | 33,92 | SB | |
13 | Elise ADAMS | LYA | NED | 36,95 | SB | |
14 | Julia VISSCHER | LC1 | NED | 37,77 | SB | |
15 | Tamar KATTENBERG | LC1 | NED | 38,05 | SB | |
16 | Esther van den END | LYA | NED | 40,19 | ||
17 | Bente de BOER | LC1 | NED | 41,26 | SB | |
18 | Janique van 't NOORDENDE | LYA | NED | 44,03 | SB | |
WDR | Jamy BLAAUW | LYA | NED | WDR |
SB - Season Best
700m Women 11 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanne STRIJKER | LB1 | NED | 1.12,46 | SB | |
2 | Anna SIJBRANDIJ (2006) | LYA | NED | 1.14,26 | SB | |
3 | Laura SIMMELINK | LB1 | NED | 1.15,48 | SB | |
4 | Monique BAAK | L50 | NED | 1.30,45 | SB |
SB - Season Best
Native Language Names