Landelijke Selectie NK Allround Junioren C

Enschede (NED) 19 January 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 19 January 2019

Rank Name Country Time
1 Timo LAMME MC2 NED NED 40,52
2 Thom ROOIJACKERS MC2 NED NED 40,79
3 Meinte MELLEMA MC2 NED NED 40,99 PR SB
4 Max BERGSMA MC2 NED NED 41,23
5 Luuk WUBS MC2 NED NED 41,50
6 Jorn de VRIES (2004) MC2 NED NED 41,58
7 Sille HUT MC1 NED NED 41,65
8 Giancarlo LOPEZ MC2 NED NED 41,77
9 Ofke TEEKENS (2003) MC2 NED NED 41,89
10 Geert FRIJTERS MC2 NED NED 41,92
11 Eskil HUITING MC2 NED NED 41,94
12 Sem BODEWES MC1 NED NED 42,01
13 Mikel KUIJPERS MC2 NED NED 42,03 PR SB
14 Daan PIETERSEN MC2 NED NED 42,09
15 Udo van der WIER MC2 NED NED 42,10
16 Thijmen PAARDEKOOPER MC1 NED NED 42,24
17 Mats ten CATE MC2 NED NED 42,35
18 Lars MEIJER MC2 NED NED 42,44
19 Jelle BOONSTRA MC2 NED NED 42,51
20 Casper JONGKEES MC2 NED NED 42,58
21 Jelle KOELEMAN MC2 NED NED 42,62
22 Matthe PRONK MC2 NED NED 42,63
23 Yoeri van BOSTELEN MC1 NED NED 42,82 PR SB
24 Tom NIJDAM MC2 NED NED 43,04 PR SB
25 Erben RENS MC2 NED NED 43,11 PR SB
26 Jasper KROMMENHOEK MC2 NED NED 43,22
27 Lars STRAVER MC2 NED NED 43,30
28 Jasper TINGA MC2 NED NED 43,48
29 Thomas OOSTERWIJK MC2 NED NED 45,61
30 Bas FEENSTRA MC2 NED NED 46,17
DQ Jelle LANGEVOORT MC2 NED NED DQ
DQ Robert BATS MC1 NED NED DQ

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men 19 January 2019

Rank Name Country Time
1 Max BERGSMA MC2 NED NED 2.05,08
2 Jelle BOONSTRA MC2 NED NED 2.07,11 PR SB
3 Sille HUT MC1 NED NED 2.07,13
4 Mats ten CATE MC2 NED NED 2.07,33
5 Luuk WUBS MC2 NED NED 2.08,06
6 Eskil HUITING MC2 NED NED 2.08,12 PR SB
7 Jelle KOELEMAN MC2 NED NED 2.08,23
8 Meinte MELLEMA MC2 NED NED 2.08,25
9 Matthe PRONK MC2 NED NED 2.08,27
10 Thom ROOIJACKERS MC2 NED NED 2.08,45 PR SB
11 Timo LAMME MC2 NED NED 2.08,50
11 Ofke TEEKENS (2003) MC2 NED NED 2.08,50
13 Casper JONGKEES MC2 NED NED 2.08,62 PR SB
14 Thijmen PAARDEKOOPER MC1 NED NED 2.08,93 PR SB
15 Jasper KROMMENHOEK MC2 NED NED 2.09,06
16 Udo van der WIER MC2 NED NED 2.09,66
17 Lars MEIJER MC2 NED NED 2.10,10
18 Jorn de VRIES (2004) MC2 NED NED 2.10,32
19 Daan PIETERSEN MC2 NED NED 2.11,11
20 Bas FEENSTRA MC2 NED NED 2.11,48
21 Geert FRIJTERS MC2 NED NED 2.12,01
22 Sem BODEWES MC1 NED NED 2.12,66 PR SB
23 Robert BATS MC1 NED NED 2.13,06
24 Yoeri van BOSTELEN MC1 NED NED 2.13,64 PR SB
25 Mikel KUIJPERS MC2 NED NED 2.13,96
26 Tom NIJDAM MC2 NED NED 2.14,47
27 Erben RENS MC2 NED NED 2.15,02 PR SB
28 Giancarlo LOPEZ MC2 NED NED 2.15,24
29 Thomas OOSTERWIJK MC2 NED NED 2.15,66
30 Jelle LANGEVOORT MC2 NED NED 2.16,24
31 Lars STRAVER MC2 NED NED 2.17,13
32 Jasper TINGA MC2 NED NED 2.17,49

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names