Chelyabinsk Region Open Team Championships

Chelyabinsk (RUS) 27 - 28 October 2018 Source: www.um74.ru

500m Men - Junior C 27 October 2018

Rank Name Country Time
1 Gleb ZABOLOTSKIKH Глеб Заболотских MC2 RUS RUS 40,78 PR SB
2 Vladislav KOVALENKO Владислав Коваленко MC2 KAZ KAZ 40,98 PR SB
3 Sergej NALIVAJKO Сергей Наливайко MC2 RUS RUS 41,01 SB
4 Aleksandr CHERNECZOV Александр Чернецов MC1 RUS RUS 41,12 PR SB
5 Yakov AKSENOV Яков Аксенов MC2 RUS RUS 41,46 SB
6 Vitalij KONKOV Виталий Коньков MC2 RUS RUS 41,50
7 Semen MUKHIN Семен Мухин MC2 RUS RUS 41,69 SB
8 Dmitrij VEJNBERG Дмитрий Вейнберг MC2 RUS RUS 42,10 PR SB
9 Arsen YAGOFAROV Арсен Ягофаров MC2 RUS RUS 42,42 PR SB
10 Artem SHEPTUNOV Артем Шептунов MC2 RUS RUS 42,45 PR SB
11 Ivan KULAKOV Иван Кулаков MC2 RUS RUS 42,66 PR SB
12 Kirill ROGULIN Кирилл Рогулин MC2 RUS RUS 42,70 PR SB
13 Albert ISMAGILOV Альберт Исмагилов MC2 RUS RUS 42,71 PR SB
14 Aleksandr LYAKISHEV Александр Лякишев MC2 RUS RUS 42,72 PR SB
15 Gleb SIZYURIN Глеб Сизюрин MC1 RUS RUS 42,78 PR SB
16 Maksim NASTYUSHKIN Максим Настюшкин MC2 RUS RUS 42,80 PR SB
17 Danil MININ Данил Минин MC2 RUS RUS 42,97 SB
18 Artyom KURMYGIN Артём Курмыгин MC2 RUS RUS 43,02 PR SB
19 Danil DINISLAMOV Данил Динисламов MC1 RUS RUS 43,16 PR SB
20 Vladimir ARTEBYAKIN Владимир Артебякин MC2 RUS RUS 43,38 PR SB
21 Konstantin SIZOV Константин Сизов MC1 RUS RUS 43,66 PR SB
22 Anton VALIULLIN Антон Валиуллин MC2 RUS RUS 43,83 PR SB
23 Artyom KIM (2003) Артём Ким MC2 RUS RUS 43,91 PR SB
24 Artyom KOLENCHENKO Артём Коленченко MC2 RUS RUS 44,33 PR SB
25 Mikhail GAVRILOV Михаил Гаврилов MC2 RUS RUS 44,39 PR SB
26 Denis KUZMICHEV Денис Кузьмичев MC1 RUS RUS 44,66 PR SB
27 Damil NIZAMOV Дамиль Низамов MC1 RUS RUS 44,75 PR SB
28 Leonid NECHAEV Леонид Нечаев MC1 RUS RUS 44,86 PR SB
29 Vyacheslav KUZENKOV Вячеслав Кузенков MC2 RUS RUS 44,91 PR SB
30 Ivan BALANOV Иван Баланов MC1 RUS RUS 45,29 PR SB
31 Kirill MILYAEV (2003) Кирилл Миляев MC2 RUS RUS 45,73 PR SB
32 Vladislav MUZHIPOV Владислав Мужипов MC2 RUS RUS 45,98 PR SB
33 Aleksandr IZOTOV Александр Изотов MC1 RUS RUS 46,96 PR SB
34 Matvej STARIKOV Матвей Стариков MC1 RUS RUS 47,10 SB
35 Danil BAUER Данил Бауэр MC1 RUS RUS 47,49 PR SB
36 Denis CHASHIN Денис Чашин MC2 RUS RUS 47,60 PR SB
37 Andrej GAJMANOV Андрей Гайманов MC1 RUS RUS 48,03 PR SB
38 Ivan SMIRNOV (2004) Иван Смирнов MC1 RUS RUS 49,26 SB
39 Ilya BOGDANOV (2004) Илья Богданов MC1 RUS RUS 50,00 PR SB
40 Semen KHUDYAKOV Семен Худяков MC2 RUS RUS 51,30 PR SB
41 Konstantin MALYSHEV Константин Малышев MC1 RUS RUS 1.06,67 SB
DNS Dmitrij ZALESSKIJ Дмитрий Залесский MC2 RUS RUS DNS
DQ Aleksej GLUKHOV Алексей Глухов MC2 RUS RUS DQ
DQ Artem SKORYKH Артем Скорых MC1 RUS RUS DQ

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names