Koninklijke Thialf - HCH Jeugdwedstrijd
Heerenveen (NED)
31 December 2018

Sprint Ladies - Junioren B
	Name                      			500m 		1000m  		Total
1	Minnee, Famke             	LB2	NED	41,36  	41,360	[2]	1.21,12	40,560	[1]	81,920
2	Dekker, Annebet           	LB2	NED	41,22  	41,220	[1]	1.23,76	41,880	[3]	83,100
3	Westra, Sanne             	LB1	NED	42,85  	42,850	[6]	1.22,13	41,065	[2]	83,915
4	Koetsier, Lianne          	LB2	NED	42,04  	42,040	[3]	1.24,57	42,285	[4]	84,325
5	Kas, Sylke                	LB2	NED	42,23  	42,230	[4]	1.25,88	42,940	[8]	85,170
6	Gelling, Evi              	LB1	NED	43,09  	43,090	[9]	1.24,68	42,340	[6]	85,430
7	van den Hoek, Michelle    	LB2	NED	43,25  	43,250	[13]	1.25,87	42,935	[7]	86,185
8	Jansen, Eline (2002)      	LB2	NED	43,98  	43,980	[19]	1.24,60	42,300	[5]	86,280
9	Jongman, Maud             	LB2	NED	43,17  	43,170	[12]	1.26,29	43,145	[10]	86,315
10	Dijkers, Anna             	LB2	NED	43,46  	43,460	[16]	1.25,90	42,950	[9]	86,410
11	Schipper, Eva             	LB2	NED	43,15  	43,150	[11]	1.26,71	43,355	[12]	86,505
12	van Wijnbergen, Quinty    	LB2	NED	43,09  	43,090	[9]	1.27,28	43,640	[14]	86,730
13	Hollanders, Amée          	LB1	NED	42,85  	42,850	[6]	1.27,86	43,930	[19]	86,780
14	Lankhorst, Sophie         	LB1	NED	42,96  	42,960	[8]	1.28,27	44,135	[20]	87,095
15	Ebbens, Juliana           	LB1	NED	43,27  	43,270	[14]	1.27,66	43,830	[16]	87,100
16	ter Laak, Kayleigh        	LB2	NED	44,32  	44,320	[21]	1.26,30	43,150	[11]	87,470
17	van Dasselaar, Nika       	LB1	NED	43,74  	43,740	[17]	1.27,54	43,770	[15]	87,510
18	Louwerse, Daan            	LB1	NED	44,19  	44,190	[20]	1.26,86	43,430	[13]	87,620
19	Gerbrandy, Marieke        	LB2	NED	43,88  	43,880	[18]	1.27,81	43,905	[18]	87,785
20	Zijsveld, Ilse            	LB2	NED	44,70  	44,700	[24]	1.27,74	43,870	[17]	88,570
21	Duizendstraal, Amber      	LB1	NED	43,43  	43,430	[15]	1.30,69	45,345	[28]	88,775
22	Huitema, Lotte Marije     	LB1	NED	44,55  	44,550	[22]	1.28,95	44,475	[21]	89,025
23	Schilder, Ria             	LB2	NED	44,60  	44,600	[23]	1.29,13	44,565	[23]	89,165
24	de Bruin, Zefina          	LB2	NED	45,03  	45,030	[27]	1.29,62	44,810	[24]	89,840
25	Wetting, Lisa             	LB2	NED	45,59  	45,590	[31]	1.29,10	44,550	[22]	90,140
26	Koers, Thirza             	LB1	NED	45,39  	45,390	[29]	1.29,80	44,900	[25]	90,290
27	van Koppen, Rosan         	LB2	NED	45,49  	45,490	[30]	1.29,90	44,950	[26]	90,440
28	Plantema, Imre            	LB1	NED	44,72  	44,720	[25]	1.32,12	46,060	[31]	90,780
29	Smit, Laura               	LB1	NED	45,23  	45,230	[28]	1.31,38	45,690	[29]	90,920
30	Kleijnendorst, Noa        	LB2	NED	44,75  	44,750	[26]	1.33,16	46,580	[33]	91,330
31	Gomes Bráz, Marit         	LB2	NED	46,10  	46,100	[33]	1.30,48	45,240	[27]	91,340
32	Koelewijn, Ilse           	LB2	NED	46,05  	46,050	[32]	1.31,88	45,940	[30]	91,990
33	van der Tempel, Julie     	LB1	NED	46,58  	46,580	[34]	1.33,11	46,555	[32]	93,135
34	Valkenburg, Imke          	LB1	NED	46,87  	46,870	[35]	1.33,79	46,895	[34]	93,765
35	Koopman, Zenna            	LB2	NED	47,33  	47,330	[36]	1.37,10	48,550	[35]	95,880
	Tiemens, Zoë              	LB2	NED	42,80  	42,800	[5]	       		DNS	42,800

Sprint Ladies - Junioren C
	Name                      			500m   		1000m  		Total
1	Smit, Pien                	LC2	NED	41,89  	41,890	[1]	1.22,07	41,035	[1]	82,925
2	Narain, Lataesha          	LC2	NED	42,10  	42,100	[2]	1.25,46	42,730	[7]	84,830
3	Hersman, Pien             	LC2	NED	42,12  	42,120	[3]	1.25,55	42,775	[8]	84,895
4	Koot, Patricia            	LC1	NED	42,88  	42,880	[4]	1.24,90	42,450	[2]	85,330
5	Busser, Loes              	LC2	NED	43,09  	43,090	[9]	1.25,09	42,545	[5]	85,635
6	van Oorschot, Diede       	LC2	NED	43,17  	43,170	[10]	1.24,96	42,480	[4]	85,650
7	Hoogendoorn, Chloé        	LC2	NED	42,90  	42,900	[7]	1.26,04	43,020	[10]	85,920
8	Oosterwijk, Sanne         	LC1	NED	43,45  	43,450	[12]	1.25,09	42,545	[5]	85,995
9	Noz, Emma                 	LC1	NED	43,75  	43,750	[15]	1.24,90	42,450	[2]	86,200
9	Postma, Tess              	LC1	NED	43,41  	43,410	[11]	1.25,58	42,790	[9]	86,200
11	Bouaziz, Yasmine          	LC2	NED	42,89  	42,890	[5]	1.27,22	43,610	[12]	86,500
12	Groenen, Lotte            	LC1	NED	42,89  	42,890	[5]	1.27,49	43,745	[14]	86,635
13	Arts, Bibi                	LC1	NED	43,01  	43,010	[8]	1.27,89	43,945	[17]	86,955
14	Kivits, Akki              	LC2	NED	43,75  	43,750	[15]	1.26,95	43,475	[11]	87,225
15	van Koppen, Veerle        	LC2	NED	43,75  	43,750	[15]	1.27,50	43,750	[15]	87,500
16	van Dasselaar, Lièn       	LC2	NED	43,80  	43,800	[18]	1.27,65	43,825	[16]	87,625
17	Bouw, Sofie               	LC1	NED	43,52  	43,520	[13]	1.28,72	44,360	[18]	87,880
18	Groenewoud, Jade          	LC2	NED	44,02  	44,020	[19]	1.28,80	44,400	[19]	88,420
19	Diniz, Fabienne           	LC2	NED	43,73  	43,730	[14]	1.29,96	44,980	[26]	88,710
20	Mulder, Tosca             	LC2	NED	44,55  	44,550	[24]	1.29,42	44,710	[20]	89,260
21	Steneker, Marije          	LC1	NED	44,51  	44,510	[22]	1.29,53	44,765	[23]	89,275
22	Nijenhuis, Saffron        	LC1	NED	44,60  	44,600	[25]	1.29,47	44,735	[21]	89,335
23	de Jong, Mijntje          	LC1	NED	44,17  	44,170	[20]	1.30,77	45,385	[29]	89,555
24	Brommer, Esmée            	LC2	NED	44,83  	44,830	[26]	1.29,53	44,765	[23]	89,595
25	van Komen, Maite          	LC1	NED	44,87  	44,870	[27]	1.29,51	44,755	[22]	89,625
26	van Son, Lara             	LC2	NED	44,54  	44,540	[23]	1.30,67	45,335	[28]	89,875
27	van de Put, Britt         	LC1	NED	44,24  	44,240	[21]	1.31,30	45,650	[33]	89,890
28	Mengerink, Bo             	LC1	NED	45,06  	45,060	[30]	1.29,70	44,850	[25]	89,910
29	Hoogland, Nieske          	LC2	NED	45,15  	45,150	[32]	1.30,33	45,165	[27]	90,315
30	Tellegen, Birte           	LC1	NED	44,90  	44,900	[28]	1.31,04	45,520	[30]	90,420
31	de Vries, Marieke         	LC1	NED	45,01  	45,010	[29]	1.31,14	45,570	[31]	90,580
32	Janssen, Floortje         	LC2	NED	45,07  	45,070	[31]	1.31,56	45,780	[35]	90,850
33	Wenneker, Melissa         	LC2	NED	45,26  	45,260	[33]	1.32,01	46,005	[37]	91,265
34	Roemaat, Wieke            	LC2	NED	45,66  	45,660	[36]	1.31,24	45,620	[32]	91,280
35	van der Tempel, Leia      	LC1	NED	46,18  	46,180	[40]	1.31,76	45,880	[36]	92,060
36	Stroombergen, Rianne      	LC2	NED	45,82  	45,820	[37]	1.32,50	46,250	[39]	92,070
37	Pikaar, Sterre            	LC2	NED	45,41  	45,410	[34]	1.33,38	46,690	[42]	92,100
38	Beusen, Maud              	LC2	NED	46,42  	46,420	[41]	1.31,42	45,710	[34]	92,130
39	van den Hurk, Wies        	LC2	NED	45,56  	45,560	[35]	1.33,31	46,655	[40]	92,215
40	Neelissen, Finet          	LC2	NED	46,08  	46,080	[38]	1.32,33	46,165	[38]	92,245
41	Brink, Fleur              	LC2	NED	46,56  	46,560	[42]	1.33,33	46,665	[41]	93,225
42	Westerhuis, Senna         	LC1	NED	46,17  	46,170	[39]	1.34,49	47,245	[46]	93,415
43	Bouma, Nanne              	LC2	NED	46,72  	46,720	[43]	1.33,44	46,720	[43]	93,440
44	Fransen, Emma             	LC2	NED	46,86  	46,860	[44]	1.33,77	46,885	[44]	93,745
45	de Vries, Sylvia          	LC1	NED	58,56  	58,560	[45]	1.33,82	46,910	[45]	105,470
46	Kraaijeveld, Sophie       	LC2	NED	1.15,18	75,180	[46]	1.27,24	43,620	[13]	118,800

Sprint Men - Junioren B
	Name                      			500m 		1000m  		Total
1	Diniz, Sebas              	MB2	NED	37,21  	37,210	[1]	1.12,89	36,445	[1]	73,655
2	Fredriks, Chris           	MB1	NED	37,59  	37,590	[2]	1.13,44	36,720	[2]	74,310
3	Speijers, Jesse           	MB2	NED	38,34  	38,340	[6]	1.14,58	37,290	[3]	75,630
4	Tukkie, Wietse            	MB2	NED	38,31  	38,310	[5]	1.14,88	37,440	[4]	75,750
5	Siemons, Mats             	MB1	NED	38,01  	38,010	[3]	1.15,58	37,790	[6]	75,800
6	Stuy, Pim                 	MB1	NED	38,16  	38,160	[4]	1.16,65	38,325	[12]	76,485
7	d' Huy, Niels             	MB2	NED	38,41  	38,410	[7]	1.16,42	38,210	[7]	76,620
8	Wennemars, Joep           	MB1	NED	38,48  	38,480	[8]	1.16,48	38,240	[8]	76,720
9	Wierda, Gert              	MB1	NED	38,72  	38,720	[9]	1.16,48	38,240	[8]	76,960
10	de Jong, Michiel          	MB1	NED	38,85  	38,850	[11]	1.17,03	38,515	[13]	77,365
11	Talsma, Dyon              	MB2	NED	39,60  	39,600	[17]	1.16,57	38,285	[11]	77,885
12	ten Cate, Jorian          	MB1	NED	39,22  	39,220	[12]	1.17,38	38,690	[16]	77,910
13	de Ruijgt, Rick           	MB2	NED	39,58  	39,580	[16]	1.17,24	38,620	[14]	78,200
14	de Kroon, Jeroen          	MB2	NED	38,80  	38,800	[10]	1.18,89	39,445	[28]	78,245
15	van der Elst, Daan        	MB2	NED	39,62  	39,620	[19]	1.17,27	38,635	[15]	78,255
16	Meijer, Bas               	MB2	NED	39,45  	39,450	[15]	1.17,79	38,895	[19]	78,345
17	Verbeek, Jens             	MB1	NED	39,61  	39,610	[18]	1.17,68	38,840	[17]	78,450
18	van Atten, Henk           	MB1	NED	39,22  	39,220	[12]	1.18,52	39,260	[25]	78,480
19	Hollaar, Matthieu         	MB1	NED	39,80  	39,800	[22]	1.17,84	38,920	[20]	78,720
20	Lammers, Joshua           	MB1	NED	39,65  	39,650	[20]	1.18,36	39,180	[23]	78,830
21	Bakker, Sander (2003)     	MB1	NED	40,04  	40,040	[23]	1.17,74	38,870	[18]	78,910
22	Hulst, Mees               	MB1	NED	39,41  	39,410	[14]	1.19,57	39,785	[29]	79,195
23	de Lange, Jesse           	MB2	NED	40,18  	40,180	[26]	1.18,22	39,110	[22]	79,290
24	van Schagen, Lars         	MB2	NED	40,04  	40,040	[23]	1.18,56	39,280	[26]	79,320
25	Jonkmans, Tom             	MB2	NED	40,11  	40,110	[25]	1.18,44	39,220	[24]	79,330
26	Hoogendoorn, Roy          	MB2	NED	40,18  	40,180	[26]	1.18,73	39,365	[27]	79,545
27	bij de Weg, Stefan        	MB2	NED	40,58  	40,580	[30]	1.18,19	39,095	[21]	79,675
28	Heesen, Luca              	MB2	NED	40,20  	40,200	[28]	1.19,84	39,920	[30]	80,120
29	Penninga, Jonathan        	MB1	NED	40,32  	40,320	[29]	1.20,02	40,010	[31]	80,330
30	van der Knaap, Stan       	MB2	NED	40,96  	40,960	[34]	1.20,73	40,365	[32]	81,325
31	Nijland, Ferenc           	MB2	NED	40,61  	40,610	[31]	1.21,90	40,950	[34]	81,560
32	Meijer, Niels             	MB1	NED	41,21  	41,210	[35]	1.21,20	40,600	[33]	81,810
33	Maas, Boika               	MB2	NED	51,94  	51,940	[36]	1.16,55	38,275	[10]	90,215
	Maatman, Mervin           	MB2	NED	       		DQ	1.15,02	37,510	[5]	37,510
	Schaap, Jelle             	MB2	NED	39,74  	39,740	[21]	       		DNS	39,740
	van der Vliet, Daan       	MB1	NED	40,90  	40,900	[33]	       		DNF	40,900
	Woelders, Lars            	MB2	NED	40,89  	40,890	[32]	       		DQ	40,890

Sprint Men - Junioren C
	Name                      			500m   		1000m  		Total
1	de Glee, Rinze Bart       	MC2	NED	38,73  	38,730	[1]	1.17,86	38,930	[2]	77,660
2	Prins, Tim                	MC2	NED	39,62  	39,620	[4]	1.17,61	38,805	[1]	78,425
3	Egbertsen, Tom            	MC2	NED	39,40  	39,400	[3]	1.19,09	39,545	[3]	78,945
4	Bergsma, Max              	MC2	NED	39,96  	39,960	[5]	1.19,74	39,870	[4]	79,830
5	Kamp, Gijs                	MC2	NED	39,37  	39,370	[2]	1.20,93	40,465	[8]	79,835
6	Ribbink, Ruben            	MC2	NED	40,18  	40,180	[6]	1.20,52	40,260	[6]	80,440
7	Hut, Sille                	MC1	NED	41,08  	41,080	[11]	1.20,36	40,180	[5]	81,260
8	de Boer, Hylke            	MC2	NED	41,08  	41,080	[11]	1.20,56	40,280	[7]	81,360
9	van Vilsteren, Loek       	MC2	NED	41,03  	41,030	[10]	1.21,61	40,805	[9]	81,835
10	Dielissen, Ward           	MC1	NED	40,93  	40,930	[9]	1.21,89	40,945	[12]	81,875
11	Rooijackers, Thom         	MC2	NED	40,78  	40,780	[7]	1.22,28	41,140	[15]	81,920
12	de Vries, Jorn (2004)     	MC2	NED	40,88  	40,880	[8]	1.22,09	41,045	[13]	81,925
13	Mellema, Meinte           	MC2	NED	41,28  	41,280	[13]	1.22,15	41,075	[14]	82,355
14	Pronk, Matthe             	MC2	NED	41,78  	41,780	[20]	1.21,67	40,835	[10]	82,615
15	Feenstra, Bas             	MC2	NED	41,67  	41,670	[15]	1.22,73	41,365	[18]	83,035
16	van der Wier, Udo         	MC2	NED	41,72  	41,720	[18]	1.22,66	41,330	[17]	83,050
17	Koeleman, Jelle           	MC2	NED	41,70  	41,700	[16]	1.22,73	41,365	[18]	83,065
18	Pietersen, Daan           	MC2	NED	41,77  	41,770	[19]	1.22,64	41,320	[16]	83,090
19	Frijters, Geert           	MC2	NED	41,70  	41,700	[16]	1.23,46	41,730	[20]	83,430
19	Lopez, Giancarlo          	MC2	NED	41,34  	41,340	[14]	1.24,18	42,090	[22]	83,430
21	Meijer, Lars              	MC2	NED	42,65  	42,650	[24]	1.23,93	41,965	[21]	84,615
22	Jongkees, Casper          	MC2	NED	42,40  	42,400	[22]	1.24,50	42,250	[24]	84,650
23	Seljee, Zirk              	MC2	NED	41,94  	41,940	[21]	1.25,80	42,900	[27]	84,840
24	Koning, Olaf              	MC1	NED	43,19  	43,190	[31]	1.25,30	42,650	[26]	85,840
24	Storm, Jordi              	MC2	NED	42,89  	42,890	[25]	1.25,90	42,950	[28]	85,840
26	Wormhoudt, Kasper         	MC2	NED	42,54  	42,540	[23]	1.26,70	43,350	[32]	85,890
27	Straver, Lars             	MC2	NED	43,25  	43,250	[32]	1.26,04	43,020	[29]	86,270
28	Roemers, Ties             	MC2	NED	43,10  	43,100	[27]	1.26,68	43,340	[31]	86,440
29	Brommersma, Chris         	MC1	NED	43,98  	43,980	[35]	1.24,97	42,485	[25]	86,465
30	Groenewoud, Paul          	MC2	NED	43,06  	43,060	[26]	1.27,06	43,530	[33]	86,590
31	Tinga, Jasper             	MC2	NED	43,44  	43,440	[33]	1.26,52	43,260	[30]	86,700
32	Nijdam, Tom               	MC2	NED	43,12  	43,120	[28]	1.27,31	43,655	[36]	86,775
33	Berden, Niek              	MC2	NED	43,44  	43,440	[33]	1.27,09	43,545	[34]	86,985
34	Klootwijk, Jens           	MC2	NED	43,16  	43,160	[29]	1.28,00	44,000	[37]	87,160
35	Bekkema, Willem           	MC2	NED	43,17  	43,170	[30]	1.29,96	44,980	[38]	88,150
36	Oosterwijk, Thomas        	MC2	NED	45,03  	45,030	[37]	1.27,29	43,645	[35]	88,675
37	Westra, Hidde             	MC2	NED	1.09,49	69,490	[38]	1.21,73	40,865	[11]	110,355
	van der Ham, Freek        	MC1	NED	44,07  	44,070	[36]	       		DNS	44,070
	Krommenhoek, Jasper       	MC2	NED	       		DNF	1.24,23	42,115	[23]	42,115